Cena nie grała roli. Piotr Kupicha kupił mamie wybitnie drogi prezent

21

Piotr Kupicha sześć lat temu pożegnał ukochanego tatę. Była to bolesna strata nie tylko dla wokalisty zespołu Feel, ale też dla jego mamy. Teraz opiekuje się nią najlepiej jak potrafi. Postanowił kupić jej drogi prezent. Wszystko, by mogła godnie żyć. "Rodzice nie mieli na to pieniędzy" - wyjawił w wywiadzie gwiazdor.

Cena nie grała roli. Piotr Kupicha kupił mamie wybitnie drogi prezent
Kupicha kupił to mamie. Drogi prezent chwyta za serce. "Rodzice nie mieli na to pieniędzy" (AKPA, AKPA)

Piotr Kupicha to muzyk pochodzący ze Śląska. Urodził się w Katowicach, gdzie dorastał i studiował. Od 2005 roku jest liderem i wokalistą zespołu Feel, a jego przeboje zna cała Polska. Oprócz muzyki dla gwiazdora bardzo ważna jest rodzina, o czym opowiedział w  rozmowie z serwisem "Co za tydzień".

Rodzice Piotra Kupichy wspierali syna w karierze muzycznej. To ojciec kupił mu pierwszą gitarę elektryczną. Niestety, odszedł sześć lat temu, co było wielkim ciosem dla rodziny wokalisty Feel. Teraz to on stara się opiekować mamą jak najlepiej i dba, by niczego jej nie zabrakło.

Kupicha kupił to mamie. Drogi prezent chwyta za serce

Wokalista zespołu Feel postanowił sprawić mamie drogi prezent. Cena jednak nie gra roli, bo najważniejsze są intencje, którymi kierował się przy zakupie. Chciał, by jego mama miała zapewnione godne warunki i mogła żyć spokojnie po latach ciężkiej pracy. Była bowiem dyrektorką Cepelii, a jej zmarły mąż pracował w Hucie Batory w Chorzowie.

Piotr Kupicha kupił mamie mieszkanie. - Kupiłem mamie mieszkanie, ponieważ 6 lat temu odszedł mój ojciec, więc mama została w takiej wielkiej chałupie, ponad dwustumetrowej, która nie za bardzo była remontowana - wyznał serwisowi "Co za tydzień". Jego rodzice nie mieli pieniędzy na gruntowny remont, poinformował gwiazdor.

Postanowiłem kupić mamie mieszkanie, żeby po prostu mogła godnie żyć i przede wszystkim mieć ciepło. Wiadomo, że gdzie są stare rury, to czasem bywa zimno - powiedział troskliwy Piotr Kupicha.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Kupicha: "Trzeba w życiu znaleźć równowagę. Kiedyś żyłem w amoku"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić