Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Ceny czereśni. Polacy pękają ze śmiechu

376

Ceny czereśni przyprawiają o zawrót głowy. Za kilogram tego owocu trzeba zapłacić kosmiczną kasę. Pojawiły się doniesienia o kwotach na poziomie ponad 150 zł/kg! Nic więc dziwnego, że temat szybko podchwycili internauci.

Ceny czereśni. Polacy pękają ze śmiechu
Internauci drwią. Chodzi o ceny czereśni (Pixabay, memy)

Kwietniowe przymrozki wyrządziły duże szkody w sadach. Niestety, to odbija się na cenach owoców. Doskonałym przykładem są czereśnie. Drożyznę w tym przypadku zapowiadała już ekspertka od sadownictwa Izabela Kaczorowska.

Przed rokiem na początku czerwca na Broniszach polskie czereśnie były w cenie 160 zł/kg. W tym roku ta cena powinna oscylować wokół 200 złotych. Potem minimalną ceną powinno być 60 zł/kg, by rolnik mógł godziwie zarobić, ale płacić pewnie będziemy w okolicach 20 złotych, bo dużo owoców będzie sprowadzonych - mówiła w rozmowie z o2.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Weszli do dawnej pieczarkarni w Wielkopolsce. Potężna skala odkrycia

Pojawiają się już doniesienia o arcydrogich czereśniach. Ceny rozpoczynają się od 150 zł za kilogram. To niewątpliwie ogromny wydatek. Pewnie mało kto decyduje się na to, by kupować owoce za takie pieniądze.

Internauci drwią na potęgę. Chodzi o ceny czereśni!

Arcydrogie czereśnie stały się obiektem drwin. Powstaje mnóstwo memów, w których internauci odnoszą się do cen tego popularnego owocu.

Poniżej prezentujemy kilka zabawnych obrazków. Solidna dawka śmiechu gwarantowana!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić