Cezary Pazura przyłapany przez żonę. Chodzi o stare zdjęcie

28

Cezary Pazura jest partnerem Edyty Pazury od 15 lat. W walentynki zakochany mąż podziękował ukochanej za wspólne lata. Pokazał wspólną fotografię sprzed lat. Został jednak przyłapany. Oto, co zrobił aktor.

Cezary Pazura przyłapany przez żonę. Chodzi o stare zdjęcie
Pazura pokazał archiwalne zdjęcie z żoną, został przyłapany (Instagram, Cezary Pazura)

Cezary i Edyta Pazurowie to małżeństwo, które od lat wzbudza sympatię internautów. Para pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych. Ze zdjęć łatwo wyciągnąć wniosek, że są w sobie bardzo zakochani. Z okazji walentynek również podzielili się swoją miłością z fanami. Pazura pokazał archiwalne zdjęcie.

Cezary Pazura pokazał zdjęcie sprzed lat. Jest na nim ze swoją żoną Edytą, którą czule obejmuje na fotografii. Z okazji walentynek aktor postanowił podziękować partnerce za wspólne lata.

Moja Najsłodsza Walentynko! To już piętnaście lat zachwytu i szczęścia. Przed Miłością zawsze na kolanach. Po rycersku! Święty Walenty swoje zrobił, czyż nie? - napisał gwiazdor na Instagramie.

Pazura przyłapany przez małżonkę. W komentarzu zdemaskowała ukochanego. Z uśmiechem zdradziła okoliczności, w jakich wszedł w posiadanie tego zdjęcia.

To zdjęcie ma moja mama, czyli robiłeś u teściówki zdjęcie zdjęciu po kryjomu - napisała dodając emotikon klauna Edyta Pazura.
Ty mój mały psychologu - odpowiedział rozbawiony mąż.
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić