aktualizacja 

Taką tabliczkę wywiesił na szybie antykwariatu. Internauci oszaleli

264

Tabliczka, która pojawiła się na szybie łódzkiego antykwariatu, zrobiła furorę w sieci. Napis zgryźliwie podsumowuje polską scenę polityczną. "Żeby jeden wariat zmarnował życie 38 milionów ludzi to tylko w Polsce" - czytamy. Zdjęcie w ciągu dwóch godzin polubiło ponad 6 tys. osób.

Taką tabliczkę wywiesił na szybie antykwariatu. Internauci oszaleli
Tabliczka na szybie antykwariatu w Łodzi (Instagram, Instagram)

Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z osobliwą tabliczką. Napis, który się na niej znajduje, wywołał wśród internautów wielkie poruszenie. W komentarzach wybuchła dyskusja, pada mnóstwo nieprzychylnych dla władzy komentarzy.

"Żeby jeden wariat zmarnował życie 38 milionów ludzi to tylko w Polsce" - tak brzmi napis wywieszony na szybie łódzkiego antykwariatu przy ul. Piotrkowskiej (Book się Rodzi). Jak uważają internauci, zdanie odnosi się do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Podejrzany jest też... Paulo Sousa: - Pewnie chodzi o byłego portugalskiego trenera reprezentacji Polski - spekuluje internauta. Inni twierdzą, że chodzi o Jana Pawła II, albo Mieszka I. Większość jest jednak zgodna i uważa słowa z tabliczki za komentarz do obecnej sytuacji politycznej.

Zdjęcie tabliczki to prawdziwy hit. Fani Korwin-Piotrowskiej licznie komentują fotografię i wdają się w dyskusję w komentarzach. Pojawiają się głosy krytyki dla rządzących, ale też pochlebne komentarze i duma, że to właśnie w Łodzi pojawił się ten napis.

Tylko w Polsce takie "cuda" i wariata nadzieja że "a nóż się uda"...
Ale w sumie to smutne, śmiech przez łzy.
Bo to jeden? Cała banda [wariatów - przyp. red.].
Na szczęście stary już. Zaraz go zagryzą "koledzy" z partii.

"Niestety to nie był tylko ten wariat. To kilka milionów ludzi, którzy wariata wybrali..." - czytamy. Dyskusja toczy się na dobre: - Bo 38 milionów ludzi to barany którzy zamiast wyjść na ulicę i obalić dupka, to siedzą w domu - odpowiada ktoś inny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić