Cezary Żak gorzko o rodzinie. Został zapytany o dzieci

139

Popularny aktor Cezary Żak od 37 lat jest w szczęśliwym związku z aktorką Katarzyną Żak. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Gwiazdor "Rancza" i "Miodowych lat" w ostatnim wywiadzie wyznał czego żałuje. Chodzi o dzieci.

Cezary Żak gorzko o rodzinie. Został zapytany o dzieci
Cezary Żak (AKPA, AKPA)

Cezary i Katarzyna Żakowie tworzą jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Serialowy Karol Krawczyk poznał swoją ukochaną podczas obozu jeździeckiego w trakcie studiów. Ślub wzięli w 1985 roku. Od tamtej pory tworzą jedyny w swoim rodzaju duet.

Para aktorów nabrała już dystansu do plotek o rozpadzie ich małżeństwa.

Mojej mamie było przykro. U fryzjera dostawała kolorowe gazety i zawsze pani Jadzia mówiła: "Pani Halinko, pani widzi? Synek się rozwodzi". I mama zawsze dzwoniła do mnie: "Jak to się rozwodzicie?", a ja mówię: "Mamo, widzieliśmy się tydzień temu. Czy wyglądaliśmy na pokłócone małżeństwo, które się rozwodzi?" – mówił ostatnio Cezary Żak w audycji radiowej.

Katarzyna i Cezary Żakowie są dumnymi rodzicami dwóch córek. Starsza, Aleksandra jest producentką programów dla dzieci. Z kolei młodsza Zuzanna jest lekarzem. W trakcie pandemii aktor przyznał, że młodsza córka aktywnie walczy na pierwszej linii frontu.

Gwiazdor "Rancza" w ostatnim wywiadzie został zapytany o to, czy żałuje, że ma dzieci. Przy okazji wyjawił, że chciałby mieć większą rodzinę.

Ja nie żałuję. Moje córki są wspaniałymi osobami i absolutnie nie żałuję. Do głowy by mi to nie przyszło... Jedyne, czego żałuje to to, że nie mam trzeciego dziecka – wyznał aktor w TVN.
Zobacz także: Amber Heard i Johnny Depp ponownie w sądzie. Publicznie piorą brudy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić