aktualizacja 

Klaudia Halejcio topless. Była przekonana, że nikt tego nie dostrzeże?

90

Klaudia Halejcio opublikowała dwa łudząco do siebie podobne zdjęcia. Na jednym jest w ciąży, a na drugim z córką. Internauci szybko zauważyli, że jedno z nich było przerabiane.

Klaudia Halejcio topless. Była przekonana, że nikt tego nie dostrzeże?
Klaudia Halejcio jest bardzo aktywna na Instagramie

Klaudia Halejcio zyskała popularność jako nastolatka za sprawą roli Andżeliki Kwaśniewskiej w serialu "Złotopolscy". Później występowała w produkcjach takich jak "Pierwsza miłość", "Rezydencja", "Przepis na życie" i "Hotel 52".

Celebrytka ostatnio znana jest głównie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Publikowała intensywnie na Instagramie nawet wtedy, gdy spodziewała się dziecka. Fani mogli oglądać kolejne etapy jej ciąży. Jednak Halejcio trochę zaskoczyła internautów tym, że o samym porodzie powiedziała dopiero po kilku dniach.

Zobacz także: Zobacz: Klaudia Halejcio rozwiewa plotki o sztabie praczek i sprzątaczek

Teraz rzecz jasna aktorka wróciła do swojego standardowego trybu. Ostatnio opublikowała zestawienie dwóch zdjęć. Jest na nich topless, zakrywa się kwiatami i ma na sobie jeansy. Na jednym pozuje z córką, a na drugim jest brzemienna.

Choć pełno jest pozytywnych komentarzy od internautów, to jednak znaleźli się tacy, co szybko zauważyli, że coś jest nie tak ze zdjęciami. Po przyjrzeniu się im bliżej, można zauważyć, że przy jednej z fotek ostro pracował grafik. Spodnie z ciążowej sesji zostały skopiowane do ujęcia z córką.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Wszystko fajnie, ale fotomontaż jeansów zacny. Nawet kieszenie tak samo pomarszczone?", "Jeansy identycznie ułożone, nawet tak samo guzik odstaje. Ale zdjęcia spoko oprócz tego kopiuj wklej", "Czas się zatrzymał, jeansy się zatrzymały…", "A spodnie te same" – napisali.
Autor: KDH
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić