Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Chylińska wychodziła z toalety. Przykre, co ją spotkało ze strony fanów

200

Agnieszka Chylińska wystąpiła 10 września w Opolu. Popularna wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, podczas którego opowiedziała, co spotkało ją po wyjściu z toalety na stacji benzynowej podczas podróży na koncert. Chylińska przekazała apel do swoich fanów.

Chylińska wychodziła z toalety. Przykre, co ją spotkało ze strony fanów
Chylińska apeluje do fanów (Instagram, Agnieszka Chylińska)

Agnieszka Chylińska była w przeszłości wokalistką zespołu O.N.A. Od 2009 r. roku po wydaniu solowego albumu "Modern Rocking" rozpoczął się nowy etap w jej karierze.

Artystka jest znana nie tylko ze sceny, ale także z telewizji, gdzie występuje jako jurorka w programie "Mam talent". Chylińska zachwyca fanów swoim charakterystycznym głosem i charyzmą. Teraz jednak jej wielbiciele całkiem przesadzili.

Agnieszka Chylińska o sytuacji w toalecie

Chylińska opublikowała nagranie w mediach społecznościowych. Opowiedziała o swoich odczuciach przed występem w Opolu. Jak się okazało, podczas drogi na koncert spotkało ją coś przykrego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trening Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołał poruszenie w sieci. Ależ sylwetka!
Chciałabym uprzedzić ludzi, którzy zaczepiają mnie w momencie, kiedy wychodzę z toalety na stacji benzynowej, żeby zrozumieli, że gwiazdy też robią siku, że tzw. popularne osoby też mają prawo skorzystać z łazienki i mieć ochotę stamtąd szybko wyjść - mówi na nagraniu Chylińska.
Wszyscy ci, którzy liczyli na to, że będę rozdawać autografy przed toaletą, przepraszam, że was rozczarowałam, ale ani to miejsce dobre do autografów, ani do zdjęć - dodaje.

Artystka dodała na koniec, że "niektórzy nie mają wyczucia, ale trudno". Dla Agnieszki Chylińskiej koncert w Opolu był wyjątkowy, bowiem jak wspomniała, to tam w 1995 roku po raz pierwszy wystąpiła publicznie.

Niewiele się jednak zmieniło od tego czasu. Za każdym razem, kiedy wychodzę na scenę, jestem jednak w takim stanie (...) niedowierzania, że ten sukces jest tak ogromny - mówiła Chylińska.

Bilety na koncert wokalistki w Opolu rozeszły się na pniu. Chylińska nie kryła wzruszenia. Dla niej to wyraz docenienia przez fanów. Warto dodać, że w przyszłym roku Agnieszka będzie miała swój jubileusz - 30-lecie działalności artystycznej. Zaplanowano z tej okazji specjalną trasę koncertową.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić