aktualizacja 

Cichopek i Hakiel biorą rozwód. Jaki majątek do podziału? Szczęka opada

30

Ogromnym zaskoczeniem okazała się informacja o tym, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zamierzają wziąć rozwód. Podobno do podziału będą mieć majątek o wartości milionów złotych!

Cichopek i Hakiel biorą rozwód. Jaki majątek do podziału? Szczęka opada
Katarzyna Cichopek (AKPA)

Media rozpisują się o źródłach dochodu Katarzyny Cichopek. Aktorka od 20 lat występuje w popularnym serialu "M jak miłość", a poza tym od jakiegoś czasu spełnia się w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie".

Na tym jednak nie koniec. Cichopek prowadzi bowiem firmę z biżuterią, a ponadto do pomnażania majątku wykorzystuje konto na Instagramie.

Aktorka po opublikowaniu w mediach społecznościowych oświadczenia na jakiś czas usunęła się w cień. Po powrocie na jej Instagramie pojawił się wpis, który poświęciła reklamom firm, z którymi nawiązała współpracę - spostrzega Plotek.

Katarzyna Cichopek zbija kokosy na reklamach

Posty sponsorowane regularnie pojawiają się na koncie Cichopek. Do tej pory reklamowała między innymi pastę do zębów, kawę, ubrania, produkty mleczne czy też stację benzynową.

Łatwo się domyślić, że dzięki temu zgarnia duże pieniądze. Jej wkrótce były mąż Marcin Hakiel do biednych z pewnością także nie należy. Zarabia m.in. na szkołach tańca w Warszawie.

Zobacz także: Joanna Trzepiecińska o roli Alutki. Czy "Rodzina zastępcza" wróci?
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić