Cichopek i Hakiel już po rozwodzie. Na rozprawie zeznawał brat aktorki

15

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to już melodia przeszłości. W czwartek odbyła się pierwsza i ostatnia rozprawa rozwodowa gwiazdorskiej pary. Okazuje się, że na światło dzienne wychodzą nowe fakty, dotyczące ich związku. W sądzie zeznawał brat aktorki.

Cichopek i Hakiel już po rozwodzie. Na rozprawie zeznawał brat aktorki
Brat Katarzyny Cichopek zeznawał podczas jej rozwodu z Marcinem Hakielem (AKPA)

Uchodzili za parę idealną i dowód na to, że w show-biznesie można stworzyć trwałe i szczęśliwe małżeństwo. Poznali się na parkiecie drugiej edycji "Tańca z gwiazdami" w 2005 r. Ich miłość właściwie rozkwitała na oczach widzów. Niestety, po 17 latach związku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili się rozstać. Jak ujawnił tancerz, rzekomo został zdradzony.

Moja partnerka od jakiegoś już czasu prosiła o wolność. Ja jej to dałem. Pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię - powiedział w wywiadzie dla "Miasta kobiet" w TVN Style.

Od momentu, gdy poinformowali o rozdaniu do formalnego rozwodu, minęło pół roku. W tym czasie załatwiali formalności, w których najważniejszymi kwestiami było ustalenie podziału opieki nad dziećmi i rozdzielenie zgromadzonego przez lata majątku. Do tych informacji dotarł "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków

Według ustaleń gazety byli małżonkowie zdecydowali się na tzw. opiekę naprzemienną. Oznacza to, że dzieci jeden tydzień spędzą z mamą, a drugi z tatą. Przy opiece naprzemiennej żadna strona nie płaci alimentów.

[...] ponieważ Katarzyna i Marcin sami zdecydowali o opiece nad dziećmi i nie angażowali w to sądu, ktoś z bliskich parze musiał poświadczyć, że dzieciom nie dzieje się krzywda, a para realizuje własne uzgodnienia. Tym świadkiem był właśnie brat Cichopek - czytamy na łamach "Super Expressu".

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel układają sobie życie na nowo. Ponoć aktorka jest już w nowym związku. Tancerz potwierdził, że się z kim spotyka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić