Marcin Hakiel "jak 60-letni chłop". Tancerz reaguje na przytyki

7

Marcin Hakiel wrzucił do sieci nową fotkę. Tym razem postawił na dodatek, który mocno odmienił jego oblicze. Poczynania byłego partnera Kasi Cichopek nie przypadły do gustu internautom.

Marcin Hakiel "jak 60-letni chłop". Tancerz reaguje na przytyki
Marcin Hakiel (Instagram)

Marcin Hakiel jakiś czas temu rozstał się z Katarzyną Cichopek. Po tym zdarzeniu zaczął brać z życia pełnymi garściami. Niedawno wrócił z urlopu w Stanach Zjednoczonych, gdzie przebywał razem z dziećmi.

W nocy z 7 na 8 sierpnia opublikował w sieci kolejną migawkę. Została ona wykonana w eleganckiej kawiarni. Hakiel postawił na jasną koszulę i ciemną kamizelkę. Do tego dorzucił kaszkiet.

Trzeba przyznać, że na tej fotce prezentuje się jak aktor z filmu inspirowanego latami 20'. Nowe zdjęcie tancerza poruszyło internautów. Oczywiście tradycyjnie nie brakuje zachwytów. "Młodemu wszystko pasuje", "Trochę jak DiCaprio w Titanicu" - czytamy w komentarzach.

Krytykują ubiór Hakiela

Są też tacy, którzy postanowili go skrytykować. "W tej czapce wyglądasz jak wiekowy dziad! Zdejmij jak najszybciej" - napisała jedna z internautek.

Uznaję to za komplement - odparł Marcin Hakiel.

Pojawił się jeszcze jeden komentarz podobnego typu. "Jezu, jak chłop 60-letni" - ocenił użytkownik Instagrama. Również i w tym przypadku Hakiel postanowił zareagować.

Dzięki za komentarz. Stary człowiek i może - zripostował tancerz.

Marcin Hakiel może pochwalić się sporym gronem fanów. Jego instagramowe konto śledzi blisko 85 tysięcy osób. Zainteresowanie życiem tancerza wzrosło po tym, jak zupełnie niespodziewanie rozstał się z Katarzyną Cichopek. Wcześniej jego związek z aktorką uznawany był za jak najbardziej udany. Rzeczywistość pokazała jednak, że tak dobrze wcale między nimi nie było.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Gwiazdy Jacka Kurskiego. Wylansował kilka nazwisk
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić