Cichopek i Hakiel spieszą się z rozwodem. Wypłynęły nowe informacje

73

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w marcu ogłosili, że się rozstają. Od tego momentu wszystko dzieje się ekspresowo - małżonkowie już razem nie mieszkają, a dokumenty rozwodowe trafiły do sądu.

Cichopek i Hakiel spieszą się z rozwodem. Wypłynęły nowe informacje
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. Pozew już jest w sądzie (AKPA, AKPA)

Kto by się spodziewał, że rozstanie Cichopek i Hakiela będzie tak ekspresowe? Aktorka i tancerz o rozstaniu poinformowali miesiąc temu. Wcześniej ustalili wszystkie szczegóły. Teraz nie dość, że już razem nie mieszkają, to mają podzielony majątek i ustalone, kto odpowiada za jaki biznes, który prowadzili. A pozew rozwodowy czeka w sądzie na rozpatrzenie.

Wygląda na to, że para celebrytów rozwodzi się według dobrze opracowanego planu. Żadne z nich nie pierze publicznie swoich małżeńskich brudów, żadne nie rozmawia o powodach rozstania. Byli partnerzy, którzy spędzili ze sobą 17 lat, w ciągu miesiąca zakończyli wspólne życie.

A przecież jeszcze kilka miesięcy temu w sieci celebrowali 13. rocznicę ślubu. Później razem wyjechali na wakacje. W styczniu, dwa miesiące przed rozstaniem, publikowali zdjęcia z Seszeli - fotki w bikini, wspólne kąpiele, ujęcia z rejsów. Nic dziwnego, że fani mieli nadzieję, że ta dwójka jeszcze się pogodzi.

Ale nic z tego.

"Fakt" ustalił we wtorek 5 kwietnia, że w Sądzie Okręgowym w Warszawie znalazł się pozew rozwodowy Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, choć nie ma jeszcze wyznaczonego terminu rozprawy - czytamy w tabloidzie.

Zobacz także: Nie tylko Cichopek i Hakiel. Te rozstania gwiazd zszokowały Polaków
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić