Cichopek nie zamieszka z Kurzajewskim? Plotki mówią, jaki jest powód

13

Kilka dni temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie potwierdzili, że postanowili stworzyć związek. Aktorka i prezenter spędzają ze sobą dużo czasu. "Fakt" podał natomiast, że na razie nie planują wspólnego mieszkania. Dlaczego?

Cichopek nie zamieszka z Kurzajewskim? Plotki mówią, jaki jest powód
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski (AKPA)

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wywołali mnóstwo emocji za sprawą potwierdzenia związku. Zakochani spędzają ze sobą sporo czasu. Ostatnio przebywali w Izraelu, gdzie dziennikarz zabrał swoją nową partnerkę z okazji jej 40. urodzin.

Ostatnio paparazzi uchwycili Cichopek w Starej Miłosnej. Właśnie tam mieszka Kurzajewski. Celebrytka udała się do dziennikarza prosto z planu.

Spotkanie pary zakończyło się po dwóch godzinach. Później Kasia musiała pędzić do dzieci. Pociechy czekały na nią w domu.

Cichopek generalnie ma bardzo napięty grafik, podobnie zresztą jak Kurzajewski. Zakochani muszą wykazywać się odpowiednimi zdolnościami logistycznymi, by to wszystko właściwie poukładać. Z pewnością niejednokrotnie będą musieli mierzyć się z różnymi problemami.

Czy Cichopek i Kurzajewski zamieszkają razem?

Wydaje się, że wspólne mieszkanie mogłoby pomóc Kasi i Maciejowi. Dzięki temu para oszczędziłaby na przejazdach. Zarówno pod kątem finansowym, jak i czasowym.

Tymczasem "Fakt" donosi, że na razie zakochani nie zamieszkają razem. Na przeszkodzie stają obowiązki rodzinne i zawodowe Kasi Cichopek.

Kasia koncentruje się na swoich najważniejszych obowiązkach: tych wobec dzieci i tych zawodowych. Jak mówi nam nieoficjalnie jedna z jej znajomych, właśnie dlatego Kasia nie planuje zamieszkania z Maćkiem - podał dziennik.

W sobotę para pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", tym razem w roli gości. Wszystko po to, by opowiedzieć o swoim uczuciu. - Jestem teraz w Ziemi Świętej w Betlejem na wspaniałej wycieczce z okazji moich 40. urodzin. Jest to wyjątkowy czas w moim życiu. Czas zamknięcia pewnego rozdziału i co najważniejsze, otworzenia nowego - podkreślała Kasia.

U nas ta miłość pojawia się właściwie na każdym kroku, czy to w Izraelu, czy Ziemi Świętej (...) Cudownie odkrywać miejsca, kiedy się kogoś kocha. Z kimś, z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest najszczęśliwszy czas - stwierdził z kolei Maciej.
Zobacz także: Angelika Mucha o rosnącej inflacji: "Traktuję torebki jako inwestycje"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić