Cichopek poleciała do USA. Czułe pożegnanie z ukochanym na lotnisku

8

Katarzyna Cichopek od lat jest jedną z największych gwiazd TVP. Aktorka występuje w serialu "M jak miłość" oraz prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Teraz celebrytka poleciała do USA, aby poprowadzić serię świątecznych koncertów dla Polonii. Na lotnisku nie mogło jednak zabraknąć jej ukochanego, Maciej Kurzajewskiego, który do ostatniego momentu jej towarzyszył.

Cichopek poleciała do USA. Czułe pożegnanie z ukochanym na lotnisku
Cichopek poleciała do USA. Czułe pożegnanie z ukochanym na lotnisku (AKPA, Gałązka)

Grudzień jest bardzo pracowity dla Katarzyny Cichopek. Celebrytka gra na co dzień w serialu "M jak miłość" oraz prowadzi wraz z Maciejem Kurzajewskim program "Pytanie na śniadanie".

Oprócz tego dostała możliwość poprowadzenia serii świątecznych koncertów, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych.

Z dostępnych informacji wynika, że trasa obejmie sześć miast. W polskich kościołach w USA nie zabraknie znanych artystów, wystąpią m.in. Edyta Górniak, Halina Mlynkova, Grzegorz Hyży, Zenek Martyniuk i Ania Rusowicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Bosak został pobity przez kierowcę. Mówi o rozprawie i własnym bezpieczeństwie
Mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami, więc to jest ten moment, żeby przygotować piękne kreacje, w których będę występowała i prowadziła koncerty - pisała niedawno w sieci Katarzyna Cichopek.

W czwartek (7 grudnia) po południu aktorka wyruszyła w podróż za ocean.

Cichopek poleciała do USA. Czułe pożegnanie z ukochanym na lotnisku

Tym razem Katarzyna Cichopek do Stanów Zjednoczonych poleciała sama, bez swojego ukochanego. Dlatego dziennikarz postanowił jej towarzyszyć do ostatniej chwili.

Jak donosi "Fakt" odwiózł ją na Okęcie, a potem czekał, aż odprawi bagaże. Następnie odprowadził ukochaną do bramek, za które już wejść nie mógł.

Tuż przed ostatecznym rozstaniem Maciej chwycił Katarzynę w ramiona i soczyście ucałował. Innym pasażerom zrobiło się równie gorąco jak i Kasi, którą dodatkowo ogrzewał jeszcze wielki puchowy płaszcz. Gdy Cichopek w końcu musiała opuścić ramiona ukochanego, ten do ostatniej minuty spoglądał za nią tęsknym wzrokiem. Od taśmy odszedł, dopiero gdy Kasia zniknęła mu z oczu - czytamy.
Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić