Smaszcz boi się procesu? "Wyciągam swoją dłoń. Oto mój gest pojednania"

9

Od momentu, gdy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są parą, była żona prezentera jest częstym gościem plotkarskich mediów. To zresztą ona "ujawniła" ich związek. Teraz Paulina Smaszcz przekonuje, że jest gotowa na pojednanie z byłym mężem oraz jego partnerką.

Smaszcz boi się procesu? "Wyciągam swoją dłoń. Oto mój gest pojednania"
Smaszcz wystraszyła się procesu? Zaapelowała do Cichopek i Kurzajewskiego (AKPA)

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek ponad rok temu oficjalnie potwierdzili, że są razem. Momentalnie stali się jedną z najpopularniejszych par w show biznesie. Potem pojawiły się nawet informacje, że ich związek wkroczył na nowy poziom, a Maciej oświadczył się Kasi pod koniec 2022 roku w wyjątkowym miejscu: w Nowym Jorku.

Ich szczęście zakłócała była partnerka Kurzajewskiego - Paulina Smaszcz, która co raz wbijała szpilkę dziennikarzowi TVP i Katarzynie Cichopek. Afery wokół nich długo były tematem numer jeden portali plotkarskich.

Niedawno informowaliśmy, że konflikt między Pauliną Smaszcz a Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek eskaluje. To wszystko za sprawą pozwów, który para złożyła przeciw byłej żona prezentera TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kobiety firmują porażkę PiS? Kuriozalna riposta byłego ministra

Smaszcz podobno mocno wystraszyła się procesu. Wobec tego próbowała rozpocząć "misję pokojową". Na swoim Instagramie dodała nawet specjalny wpis do byłego męża oraz Katarzyny Cichopek - donosi "Super Express".

Wzywam cię, wzywam cię do rozmowy szczerej! Do rozmowy tak odważnej, że aż boli. Są sprawy, o których nawet myśleć wstyd. Nie bójmy się o nich mówić. Zanim nienawiść spali nas i każda zaciśnie swoją pięść. Popatrz! Wyciągam swoją dłoń. Oto mój gest pojednania. Może to ostatnia z naszych wszystkich szans. Przyjmij moją wyciągniętą dłoń i nie cofnij swojej! Wystarczy tylko zrobić jeden krok! Wystarczy -  zacytowała Paulina piosenkę zespołu TSA.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ponad 20 lat w związku

Przypomnijmy, że Smaszcz w 1996 roku poznała Macieja Kurzajewskiego, którego poślubiła rok później. Wkrótce na świecie pojawili się ich synowie: Franciszek i Julian. Małżeństwo z prezenterem zakończyło się jednak po ponad 25 latach. W 2019 roku związek oficjalnie się rozpadł.

Potem "życzliwa" Smaszcz wyręczyła Macieja Kurzajewskiego w ujawnieniu związku z Katarzyną Cichopek. Obecnie Paulina układa sobie życie u boku nowego partnera, który pochodzi z Holandii. Jej ukochany jest inżynierem i raczej stroni od mediów.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić