aktualizacja 

Cichopek zdecydowała. Do gry wchodzi prawniczka Kurzajewskiego

138

Kilka tygodni temu polskim show biznesem wstrząsnęła wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jak donosi "Super Express", aktorka może liczyć na prawniczkę swojego przyjaciela Macieja Kurzajewskiego, która dwa lata temu to jemu pomogła się rozwieść.

Cichopek zdecydowała. Do gry wchodzi prawniczka Kurzajewskiego
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na Wiktorach (AKPA)

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się po 17 latach, czym zszokowali fanów i media. Od kilku tygodni są na celowniku paparazzi, a każdy ich krok w mediach społecznościowych jest szeroko komentowany.

Internautom objawiło się zupełnie nowe oblicze tancerza, który w swoich mediach społecznościowych całkowicie dał się ponieść instagramowej fantazji. Inaczej do sprawy podchodzi Cichopek, która stara się unikać rozgłosu i poczekać, aż gorący temat ucichnie.

Gwiazda "M jak miłość" może liczyć na wsparcie przyjaciół. Katarzyna Cichopek podczas gali Wiktorów 2022 zasiadała na widowni obok swojego współprowadzącego "Pytanie na Śniadanie" Macieja Kurzajewskiego. Nie jest tajemnicą, że oboje darzą się dużą sympatią. Kurzajewski jest dla swojej koleżanki z pracy dużym wsparciem w tym trudnym okresie.

Jak podkreśla "Super Express", Kujarzewski polecił Cichopek nawet... swoją prawniczkę, która przeprowadzi rozwód Katarzyny i Marcina.

Jak czytamy, aktorka i jej były wkrótce mąż podpisali już szereg dokumentów, w których - poza opieką nad dziećmi - ustalili podział majątku. Oboje chcą uniknąć prania brudów na sądowej sali, a pomóc w tym ma właśnie była prawniczka Kujarzewskiego, która dwa lata temu pomogła rozwieść się dziennikarzowi z Pauliną Smaszcz. Cichopek była widziana nawet pod jej kancelarią.

Opieka nad dziećmi

Cichopek i Hakiel wytłumaczyli sytuację 13-letniemu Adamowi i 9-letniej Helence, jednak nie wiadomo, w jaki sposób dzieci przyjęły decyzję o rozstaniu. Rodzice we wspólnym oświadczeniu poprosili jednak o uszanowanie ich prywatności. Para zgodnie podzieliła się opieką nad dziećmi, które jeden tydzień spędzać będą u mamy, a kolejny u taty.

Zobacz także: Blanka Lipińska o Antku Królikowskim: "Dostałam udaru mózgu, nic nie rozumiem"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić