aktualizacja 

To nas czeka 17 i 18 kwietnia. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

326

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc 2022. Jakie będą święta? Swoimi przewidywaniami na ten temat podzielił się najpopularniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.

To nas czeka 17 i 18 kwietnia. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości
Krzysztof Jackowski (AKPA)

W ostatnich dniach pogoda nie jest zbyt dobra. Zdecydowanie się ochłodziło, a ponadto zaczęło padać. To sprawiło, że niektórzy zaczęli się niepokoić o pogodę w trakcie świąt wielkanocnych.

Czy rzeczywiście są powody do obaw? "Super Express" postanowił zapytać o to najsłynniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

Mówiłem wcześniej, że wiosna dość szybko przyjdzie - zaznaczył na wstępie.

Jaka będzie Wielkanoc? Jackowski odpowiada

Krzysztof Jackowski spostrzegł, że obecnie nie jest zbyt ciepło, ale słoneczne dni napawają optymizmem i wskazują na to, że przedwiośnie dotarło już do Polski.

Ta moja przepowiednia się w jakiś sposób sprawdza. W kwietniu kojarzy mi się ciepło i kojarzy mi się szybka wiosna, którą już zapowiadałem. Będzie teraz dłuższy okres ładnej pogody i potem raptem będzie rozkwitnięcie wiosny. Jak najbardziej optymistyczna pogoda. W okresie Wielkanocy będzie już bardzo ładnie. Będzie wiosna - podsumował Krzysztof Jackowski.
Zobacz także: Blanka Lipińska o Antku Królikowskim: "Dostałam udaru mózgu, nic nie rozumiem"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić