Wiktoria Policha
Wiktoria Policha| 

Co za willa! Klaudia Halejcio mieszka w domu za 9 milionów

48

Klaudia Halejcio to polska aktorka i influencerka. Zasłynęła rolą Andżeliki Kwaśniewskiej w serialu "Złotopolscy". Wykorzystała swoje pięć minut i do dziś działa w polskim show-biznesie. Dzięki pracy w mediach, stać ją na dom wart... 9 milionów złotych! Oto willa Klaudii Halejcio.

Co za willa! Klaudia Halejcio mieszka w domu za 9 milionów
Dom Klaudii Halejcio jest wart 9 milionów złotych. Tak mieszka aktorka (Instagram, Klaudia Halejcio)

Dom Klaudii Halejcio to luksusowa willa z prawdziwego zdarzenia. Piękne wnętrza, wielkie okna i ogromna przestrzeń to nie wszystko! Aktorka do dyspozycji ma także pokaźny ogród i basen. Media donoszą, że dom Klaudii Halejcio jest wart 9 milionów złotych.

Instagram Halejcio wypełnia mnóstwo zdjęć z luksusowej willi. O tym, że zakupiła wraz z partnerem nowy dom, poinformowała fanów w lipcu 2021 roku. Obserwatorzy jej mediów społecznościowych byli zaskoczeni. Nikt nie spodziewał się, że aktorka zamieszka w tak gigantycznym domu. Wielu zastanawiała przede wszystkim cena posiadłości.

Sprawą domu influencerki zainteresowały się media. Jak donosi "Super Express", willa Klaudii Halejcio jest warta 9 milionów złotych. Aktorka twierdzi, że od dzieciństwa pracuje. To właśnie dzięki oszczędnościom życia miało udać jej się zebrać sporą sumę pieniędzy. Oskar Wojciechowski, partner gwiazdy, jest biznesmenem, więc można się domyślać, że rodzice małej Nel połączyli siły, planując tę inwestycję.

Na Instagramie Klaudii Halejcio wciąż pojawiają się nowe zdjęcia domu. Widać na nich przeszklone ściany pomieszczeń. Okna sięgają od sufitu aż po samą podłogę. Szkło zamiast ścian sprawia, że salon i jadalnia są dobrze oświetlone i wydają się jeszcze większe niż w rzeczywistości. Jak opisuje tabloid, dom Halejcio wykonany jest z materiałów klasy premium. Króluje dąb i marmur, co widać na krążących po sieci fotografiach.

Dom Klaudii Halejcio to również "smart dom". W pomieszczeniach zamontowano panel dotykowy, który obsługuje m.in. klimatyzację.

Precyzyjny system nawilżania sprawia, że powietrze nigdy nie będzie zbyt suche. Jednym ruchem ręki odsłonisz zasłony, włączysz lampy i ustawisz odpowiednią temperaturę. Wszystko dzięki zaawansowanemu systemowi domu inteligentnego.

Zobaczcie sami, jak wygląda dom Klaudii Halejcio!

Zobacz także: Klaudia Halejcio rozwiewa plotki o sztabie praczek i sprzątaczek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić