aktualizacja 

Tak mieszka Hubert Urbański. Spodziewaliście się takiego widoku?

260

Hubert Urbański to jeden z najsłynniejszych polskich prezenterów. Prowadzący "Milionerów" jest uwielbiany przez widzów TVN. Na wizji zawsze elegancki, profesjonalny, ale też pełen humoru. Jaki mieszka gwiazdor TVN? Tak wygląda mieszkanie Huberta Urbańskiego.

Tak mieszka Hubert Urbański. Spodziewaliście się takiego widoku?
Hubert Urbański, będący od lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy telewizji TVN, często dzieli się z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami z życia prywatnego. Można na nich podejrzeć, jak mieszka gwiazdor. (AKPA)

Hubert Urbański to gwiazdor, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat występuje w polskiej telewizji. Najlepiej kojarzony jest jednak ze stacją TVN i teleturniejem "Milionerzy". Opanowaniem wspiera uczestników programu, ale zdarza mu się też zażartować, co rozładowuje napięcie.

Choć Urbański stroni od kolorowej prasy, zdarza mu się pokazać nieco prywatności w mediach społecznościowych. Gwiazdor TVN często pokazuje na Instagramie, co robi poza pracą. Oprócz odpoczynku na świeżym powietrzu czy chwil, które poświęca córkom, Hubert Urbański spędza czas w swoim mieszkaniu. To właśnie tam odpoczywa. Kilka zdjęć ze swojego apartamentu pokazał na Instagramie.

Tak mieszka Hubert Urbański

Hubert Urbański mieszka w Warszawie. Kiedyś był właścicielem apartamentu na Mokotowie, jednak jak donoszą media, wyprowadził się po ciężkim rozstaniu z partnerką. W tej dzielnicy kupił jednak mieszkanie swojej córce, a sam, miał przeprowadzić się do stołecznego Śródmieścia.

Apartament Huberta Urbańskiego ma kilka smaczków, które rzucają się w oczy. Przede wszystkim stylowa, choć nietypowa ściana w salonie połączonym z kuchnią. Żółto-szara tapeta przyciąga wzrok i zdecydowanie jest jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w mieszkaniu prowadzącego "Milionerów".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widać, że Urbański nie tylko wpada do mieszkania od czasu do czasu, ale naprawdę w nim mieszka. Na półkach leży mnóstwo rzeczy, a w kuchni lekarstwa czy naczynia i inne przedmioty codziennego użytku, np. płyn do naczyń czy ściereczki.

Kuchnia Huberta Urbańskiego to nietypowe pomieszczenie. Jest otwarte, a jednak oddzielone od reszty domu. Wszystko za pomocą "barku", przy którym stoją wysokie krzesła. Efekt oddzielnego pomieszczenia prezenter TVN uzyskał też przez podwyższenie swojej kuchni. Aby się tam dostać, należy wejść po trzech schodkach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

W salonie gwiazdor stawia na wygodę. Duża kanapa, do tego telewizor i wielki regał z książkami. Trzeba przyznać, że Hubert Urbański ma sporą kolekcję lektur. Dzięki temu, w nieco ciemnych pomieszczeniach, z pewnością jest dużo przytulniej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić