Angelika Karpińska| 

Córka Dr. Dre jest bezdomna. Raper nie chce jej pomóc

106

Najstarsza córka amerykańskiego producenta muzycznego i rapera Dr. Dre twierdzi, że jest bezdomna i mieszka w samochodzie, pomimo że wielokrotnie prosiła swojego ojca o pomoc.

Córka Dr. Dre jest bezdomna. Raper nie chce jej pomóc
LaTanya Young jest najstarszą córką Dr. Dre (Facebook)

LaTanya Young jest najstarszą córką znanego amerykańskiego rapera Dr. Dre. Muzyk rozstał się z jej matką Lisą Johnson, gdy LaTanya miał 5 lat.

38-latka twierdzi, że nie widziała się z ojcem od 18 lat. Może komunikować się z nim tylko za pośrednictwem jego pracowników.

Córka Dr. Dre jest bezdomna. Prosi rapera o pomoc

LaTanya przyznała, że raper w przeszłości dawał jej pieniądze, ale w styczniu ubiegłego roku przestał jej pomagać. Samotna matka czwórki dzieci tłumaczy, że jest bezdomna i mieszka w samochodzie.

Moje dzieci mieszkają u przyjaciół — tylko ja mieszkam w samochodzie. Wykonuję teraz prace dorywcze, żeby sobie z tym poradzić — dostaję 15 dolarów za godzinę jako monter w magazynie. Od jakiegoś czasu mam długi — powiedziała kobieta.

Córka Dr. Dre podkreśliła, że prosiła ojca o pomoc, ale nie otrzymała od niego odpowiedzi. Twierdzi, że jej dzieci nie rozumieją, dlaczego ich dziadek nie chce mieć z nimi kontaktu.

Jestem bezdomna i zwracam się do mojego taty o pomoc. Jego prawnik powiedział, że mój tata nie chce mi pomóc, ponieważ mówiłam o nim w prasie. Po prostu próbuję się z nim porozumieć i zobaczyć, czy chce porozmawiać ze swoimi wnukami - powiedziała LaTanya Young.

Zobacz także: Przyszedł na ślub w sandałach i podartych dżinsach. Szokujące zdjęcia ze ślubu rapera

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić