aktualizacja 

Córka Przybylskiej dostała bezczelne pytanie. "Jezus, ludzie"

27

Oliwia Bieniuk ostatnio postanowiła zorganizować sesję Q&A. Za pośrednictwem Instagrama odpowiadała na różne pytania internautów. Wszystko wskazuje na to, że jedno z nich wyprowadziło z równowagi córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Córka Przybylskiej dostała bezczelne pytanie. "Jezus, ludzie"
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska (AKPA)

Oliwia Bieniuk praktycznie nieustannie musi mierzyć się z porównaniami do matki. I raczej tak już pozostanie. Anna Przybylska była świetną aktorką, a jej śmierć poruszyła praktycznie całą Polskę.

Niejednokrotnie Bieniuk dostaje pytania dotyczące mamy. Tym razem ktoś zdecydował się na dość zaskakujący krok. Doszło wręcz do ataku na Oliwię. Internauta zasugerował bowiem, że usunęła wszystkie zdjęcia mamy z półki pod telewizorem.

Dlaczego z półki pod tv zniknęły wszystkie zdjęcia mamy? - zapytał internauta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Oliwia Bieniuk studiuje na uczelni Bogusława Lindy: "Nie są to łatwe rzeczy"

Oliwia Bieniuk odpowiedziała. Zdecydowana reakcja

Oczywiście Oliwia Bieniuk nie zostawiła tego pytania bez odpowiedzi. Zripostowała w bardzo zdecydowany sposób.

Nic nie zniknęło. Nie wiem, skąd takie informacje - grzmiała w sieci.

- Jezus, ludzie. Ale wam się nudzi. To chyba nasza sprawa, co leży u nas w domu i w jakich miejscach - dodawała w odpowiedzi na kolejny komentarz w tej sprawie.

Pojawił się też wątek nauki. Młoda celebrytka wyjawiła za pośrednictwem InstaStories, co jest dla niej najtrudniejsze podczas studiowania.

Najtrudniejszy jest proces, który trzeba przejść na studiach aktorskich. Jest to stała praca, przede wszystkim z samym sobą, ze swoimi emocjami, traumami. Bardzo ważne jest to, co chce przekazać widzowi poprzez tekst. Jaką masz prawdę w sobie. Czy masz tę prawdę i nie udajesz kogoś - oceniła Oliwia.

Bieniuk ma przed sobą kolejne wyzwania. Niedawno rozpoczęła pracę na planie serialu "Gliniarze".

No spoko, będziemy mieli romans. Żartuje oczywiście… Oliwka będzie grała córkę, albo siostrzenicę. A nie, nie mogę na razie zdradzać. Oliwia będzie grała. Bardzo dobrze jej idzie - ujawnił w rozmowie z jastrzabpost.pl Piotr Mróz, kolega Bieniuk z planu serialu "Gliniarze".

Myślicie, że Oliwia Bieniuk ma szansę na zrobienie wielkiej kariery aktorskiej?

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić