Czy Jędrzejak poprowadzi "Pytanie na Śniadanie"? Dziennikarz odpowiada

4

Karuzela spekulacji dotycząca tego, kto zostanie wybrany na nowych prowadzących program "Pytanie na Śniadanie" trwa. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się Bartosza Jędrzejaka z TVN, znanego jako "pogodynka", który mógłby współprowadzić program z Katarzyną Dowbor. Czyżby to była interesująca propozycja?

Czy Jędrzejak poprowadzi "Pytanie na Śniadanie"? Dziennikarz odpowiada
(AKPA, AKPA)

Mimo że popularność formatu telewizji śniadaniowej stopniowo maleje, bycie gospodarzem takiego programu w dalszym ciągu jest postrzegane w branży jako prestiżowe zajęcie. O korzystnych wynagrodzeniach nawet nie trzeba tu wspominać. Nic więc dziwnego, że po tym, jak w TVP2 zwolniło się kilka miejsc po byłych prowadzących "Pytanie na Śniadanie", natychmiast rozpoczęły się domysły na temat potencjalnych nowych twarzy, które niebawem zasiądą na kanapie w studiu na Woronicza.

W mediach krąży plotka mówiąca o tym, że Katarzyna Dowbor jest niemal pewnym wyborem na prowadzącą "Pytanie na Śniadanie". Nie ma w tym nic zaskakującego. Wielbiciele pani Kasi domagali się jej powrotu do telewizji od chwili, gdy ogłoszono koniec jej udziału w programie "Nasz nowy dom". Pozostaje więc pytanie, kto zostanie jej partnerem w "śniadaniówce".

Jednym z nazwisk, które zaczęły pojawiać się w kontekście wakatu na stanowisku gospodarza w "PnŚ" to nazwisko Bartosza Jędrzejaka, znanego pogodynka z  "Dzień Dobry TVN". Serwis Pudelek.pl zdecydował się więc zweryfikować te pogłoski bezpośrednio u samego zainteresowanego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"
Dementuję, nie pojawię się u boku Kasi Dowbor w "Pytaniu na Śniadanie" - mówi dziennikarz w rozmowie z Pudelkiem. Zostaję tu, gdzie jestem. Aktualnie, faktycznie, następuje wiele przetasowań, dlatego nie dziwi mnie, że pojawia się tak wiele fake newsów. One mają też na celu sprawdzenie, czy dana osoba wzbudza zainteresowanie, emocje, by ewentualnie później ją zatrudnić - mówi dziennikarz.

Jędrzejak dodał również, że będzie wspierał Katarzynę Dowbor w przypadku potwierdzenia jej nowej roli. Opowiedział o swoich osobistych związkach z telewizyjną gwiazdą, wspominając, że dawniej mieszkał w jej sąsiedztwie. Z uwagą śledzi więc doniesienia o jej ewentualnym powrocie na antenę TVP i wyraża nadzieję na jej sukces w tej roli.

Kasię Dowbor znam, mieszkaliśmy przez jakiś czas na tej samej ulicy, kilka domków od siebie, więc jeśli informacje, że wraca do TVP są prawdziwe, trzymam za nią mocno kciuki - dodał Jędrzejak.
Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić