aktualizacja 

Czy "Wiadomości" chciały coś ukryć? Internauci zwrócili uwagę na szczegół

272

Nie milkną echa występu Michała Adamczyka w najnowszym wydaniu "Wiadomości". Znany dziennikarz podczas prowadzenia serwisu informacyjnego zwrócił uwagę widzów ze względu na zachowanie lewej ręki. Pojawiły się teorie na temat jego stanu zdrowia.

Czy "Wiadomości" chciały coś ukryć? Internauci zwrócili uwagę na szczegół
Czy gwiazdor "Wiadomości" złapał kontuzję? (TVP)

Niedzielne wydanie "Wiadomości" 7 sierpnia w TVP1 było z pozoru takie jak zwykle. W wydaniu poruszono kilka tematów, w tym m.in. sprawę wypadku polskiego busa w Chorwacji, czy rosyjskiej inwazji na terenie Ukrainy. Tym razem to jednak nie sposób przedstawienia treści wzbudził największe zainteresowanie internautów, a zachowanie prowadzącego.

7 sierpnia za biurkiem w studiu "Wiadomości" zasiadł Michał Adamczyk. Doświadczony prezenter przez lata pracy stał się gwiazdorem serwisu informacyjnego telewizji publicznej. To właśnie jego osoba jest jedną z najczęściej pojawiających się na ekranach telewizorów o 19:30. Podczas niedzielnego wydania dziennikarz zrobił wszystko zgodnie z planem, jednak pomimo to przykuł uwagę internautów.

Czy Michał Adamczyk złamał rękę?

Komentujący zwrócili uwagę na lewą rękę Michała Adamczyka. O dziwo ta nie ruszała się przez cały czas trwania niedzielnego programu. Kończyna została umieszczona w pozycji statycznej na myszce od komputera. Warto zauważyć, że przyrząd nie został użyty przez dziennikarza ani razu. Według niektórych spod mankietu koszuli prezentera wystawał gips. Tłumaczyłoby to umiejscowienie szklanki z wodą, która zasłaniała dłoń oraz końcówki rękawów marynarki. Podejrzenia wywołały kontrowersje.

Nie wiadomo, czy podejrzenia widzów "Wiadomości" są prawdziwe. Nikt ich nie potwierdził. Być może prowadzący doznał kontuzji ręki w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Podejrzenia mówią o urazie kości promieniowej lub nadgarstka. Najwidoczniej kontuzja nie byłaby tak poważna, skoro dziennikarz był w stanie wykonywać swoją pracę.

Zobacz także: Tanie wycieczki na wakacje 2022? Ekspertka zdradza najlepsze daty
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić