Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
KLS
|

Czy wrzucanie flag Ukrainy ma sens? Raper Kękę odpowiada

Podziel się:

Trwa brutalna wojna na Ukrainie. W odpowiedzi na agresję, mnóstwo ludzi chce pomóc sposób. Organizowane są wspólne zbiórki, Polacy proponują też uchodźcom schronienie. Ale wyrazem wsparcia dla naszych wschodnich sąsiadów niekiedy bywa też symboliczne wstawienie ukraińskiej flagi. Nie każdemu się to podoba. W tym temacie wypowiedział się raper Kękę?

Czy wrzucanie flag Ukrainy ma sens? Raper Kękę odpowiada
Kękę (TikTok)

Raper Kękę raczej nie wypowiada się w tematach politycznych. Gdy jednak do tego dojdzie, zawsze jest to głośno komentowane. Tym razem chodzi o wrzucanie flag Ukrainy na media społecznościowe.

Piotr Siara, bo tak naprawdę nazywa się muzyk już w czwartek, gdy wybuchła wojna na Ukrainie wrzucił na swój Instagram flagę Ukrainy i dodał przejmujący podpis.

Chyba pierwszy raz w życiu wstawiam insta/fbokowy wyraz solidarności z jakąś sprawą. Nie do końca wierzę w skuteczność tego typu działań, ale biorąc pod uwagę, że dzisiejsza wojna to także "walka o opinię publiczną"to chciałby jasno podkreślić, że... Mimo naszej trudniej i krwawej historii, moje serce i rozum uważa,że silna, niepodległa i demokratyczna Ukraina jest w interesie nie tylko Narodu Ukraińskiego, ale i Naszym – rozpoczął wpis.

W piątek rozwinął temat wrzucania flag na swoim TikToku.

Prawdą jest, że wojny się tym nie wygra…(…) ale ma to wpływ. Pierwsze – (…) podtrzymywane morale, idąc tym tropem – każdy zdemaskowany fake news, każdy wrzucony komentarz nt. sprawy ukraińskiej jest w kontrze do rosyjskich wydanych pieniędzy na to żeby pisać odwrotnie, a te pieniądze mogły być np. na nabój przeznaczone(…). Drugi – na potrzeby zachodnich polityków, którzy kierują się w swoich decyzjach słupkami sondażowymi. To wpływa na ich działania, są niewolnikami sondaży(…) – mówił.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić