Danuta Holecka broni żony Wąsika. "To chyba jest naturalne"

5

Danuta Holecka niedawno miała okazję zaprosić do studia TV Republika małżonki Macieja Wąsika oraz Mariusza Kamińskiego. Podczas tego spotkania Romualda wyznała, że bez obecności męża ma trudności z ogrzaniem domu. Ta wypowiedź stała się przyczyną burzy w mediach społecznościowych. Teraz gospodyni programu wróciła do tego tematu.

Danuta Holecka broni żony Wąsika. "To chyba jest naturalne"
Daunta Holecka broni Romy Wąsik (YouTube, TV Republika)

Zaangażowanie Danuty Holeckiej w kwestię obrony Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego było ogromne. Dziennikarka zaprosiła ich żony do programu "Gość Dzisiaj", gdzie opowiadały o swoich uczuciach wobec aresztowania ich mężów.

W owym czasie głośno było o tym, jak Roma Wąsik przyznała, że "nie umie zrobić, żeby w domu było ciepło". Ten temat wzbudził żywe reakcje w mediach, a niektórzy nawet drwili z problemu żony byłego parlamentarzysty. Danuta Holecka postanowiła stanąć w jej obronie.

Danuta Holecka w obronie Romy Wąsik

Maciej Wąsik oraz Mariusz Kamiński niedawno udzielili pierwszego wywiadu po otrzymaniu prezydenckiego ułaskawienia. Pojawiły się w programie TV Republika, gdzie Danuta Holecka opowiedziała im o reakcjach na rozmowę z ich małżonkami. Wspomniała o tym, jak Roma Wąsik miała problem z regulacją ciepła w domu, co spotkało się z szeroką krytyką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"
Muszę wam powiedzieć coś przykrego. Kiedy były tu wasze żony i udzielały bardzo szczerego wywiadu, naprawdę szczerego, pańska żona mówiła, że nie wie, jak poradzić sobie z termostatem, bo pan się zawsze tym zajmował. Jest przecież normalne, że jest podział obowiązków, ona za to była hejtowanapowiedziała Danuta Holecka w "Gość dzisiaj".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kamiński: Związano mnie pasami i próbowano włożyć plastikową rurkę do nosa... | Wąsik | Gość Dzisiaj

Chwilę później Wąsik włączył się do rozmowy, wyjaśniając, że w jego domu nie ma w ogóle termostatu. Holecka szybko zareagowała, uzupełniając swoje wcześniejsze wypowiedzi.

Muszę sprostować. Ten termostat został mi dopisany, ja nie mam w domu ani jednego termostatu - zaznaczył Maciej Wąsik.
Termostat pisały media, żona mówiła, że nie wie, jak ustawić ciepło. To chyba jest naturalne, że mamy podział obowiązków w domu. Ktoś kosi trawę, ktoś zajmuje się sprzątaniem - dodała Holecka

W tej chwili do dyskusji dołączył Mariusz Kamiński, wyrażając swoje oburzenie na ludzką małostkowość.

Złych, nieprzyjemnych ludzi jest sporo. Jesteśmy tego świadomi i poradzimy sobie z tym - wtrącił Mariusz Kamiński.
Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić