Danuta Martyniuk nie wytrzymała. "Koniec Polski wkrótce"

8

W miniony wtorek Joanna Kurska głośno wyraziła niezadowolenie odnośnie do niedawnych zmian personalnych w programie "Pytanie na Śniadanie". Swoje zdanie na ten temat wyraziła również Danuta Martyniuk. W swoich wypowiedziach żona gwiazdora disco polo nie omieszkała wspomnieć o tematach takich jak feminizm oraz... Donald Tusk.

Danuta Martyniuk nie wytrzymała. "Koniec Polski wkrótce"
Danuta Martyniuk komentuje wpis Joanny Kurskiej o "PnŚ" (FORUM, KAPiF)

Ostatnie decyzje nowego kierownictwa TVP, miały na celu wprowadzenie szeregu zmian, których głównym założeniem było usunięcie wpływów politycznych z mediów publicznych. Te inicjatywy doprowadziły do licznych zwolnień i przenosin dziennikarzy, w tym również prowadzących.

Początkowo przypuszczano, że owe zmiany kadrowe nie będą miały wpływu na osoby zajmujące się sprawami lifestylowymi. Jednak rzeczywistość okazała się inna, a nowa kierująca programem "Pytanie na Śniadanie" zdecydowała się na kompletną reorganizację zespołu porannego programu.

W odpowiedzi na te wydarzenia, we wtorek, Joanna Kurska, żona byłego prezesa Telewizji Polskiej, zabrała głos, publikując na Facebooku post, w którym krytycznie oceniła obserwowane zmiany. Skupiła się głównie na sytuacji Małgorzaty Tomaszewskiej, która jest w ciąży, interpretując to jako rezultat "szalonej zemsty i nienawiści" ze strony Donalda Tuska.

Danuta Martyniuk, w reakcji na wpis Joanny Kurskiej, która ostro skomentowała zmiany personalne w "Pytaniu na Śniadanie", postanowiła podzielić się swoją opinia na ten temat. W jej komentarzu znalazło się zdjęcie przedstawiające byłych prowadzących "PnŚ", Kurską oraz parę Martyniuków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Zakościelny o powrocie serialu "Kryminalni". "Dostałem taką propozycję"

Martyniuk poczuła się wywołana do dyskusji, wyraziła swoje stanowisko, oceniając obecne wydarzenia jako zapowiedź upadku Polski. Nie powstrzymała się również od przedstawienia własnej, zniekształconej interpretacji filozofii feministycznej oraz krytycznego odniesienia do Donalda Tuska.

Koniec Polski wkrótce. Gdzie są feministki Tuskowe, które powinny stanąć w obronie ciężarnej Małgosi? - napisała Martyniuk w komentarzu
Autor: ASD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić