Filip Borowiak
Filip Borowiak| 

Dawid Kwiatkowski jurorem w nowej edycji "The Voice of Poland"? Słowa wokalisty mogą ucieszyć jego fanów

17

Czyżby w nowej edycji "The Voice of Poland" w jednym z legendarnych czerwonych foteli trenerskich miał zasiąść Dawid Kwiatkowski? Niewykluczone. W rozmowie z nami były trener programu "The Voice Kids" rzucił światło na swoją prawdopodobną przyszłą pracę. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Dawid Kwiatkowski jurorem w nowej edycji "The Voice of Poland"? Słowa wokalisty mogą ucieszyć jego fanów
Dawid Kwiatkowski zostanie jurorem w nowej edycji "The Voice of Poland"? (Licencjodawca, AKPA)

Dawid Kwiatkowski odwiedził studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o swoim najnowszym albumie "Pop Romantyk", który miał swoją premierę w połowie stycznia. Już lada moment wokalista wyruszy w trasę koncertową promującą album i już może się pochwalić, że niemal połowa zaplanowanych koncertów jest wyprzedana. Cały wywiad z Dawidem Kwiatkowskim ukaże się w czwartek 15 lutego na kanale Wirtualnej Polski na YouTube.

Podczas rozmowy nie mogliśmy nie zapytać Dawida również o program "The Voice Kids", który w zeszłym roku zdecydował się opuścić po 6 latach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski jurorem w "The Voice of Poland"? "Dostałem propozycję"
Gdy siedziałem w fotelu poprzedniej edycji, już wiedziałem, że to jest moja ostatnia edycja. Nagrałem sobie taki filmik podczas finału, gdzie nikt nie wiedział, że odejdę, a nie mogłem powiedzieć tego na głos, bo miałem podpięte mikrofony, gdzie ruszam ustami i mówię: "To jest mój ostatni finał The Voice Kids. Obiecuję to sobie, bo chcę sobie zrobić przestrzeń na coś innego". I kiedy telewizja odezwała się do mnie z propozycją wzięcia udziału w kolejnej edycji, stanowczo i bardzo grzecznie powiedziałem, że na mnie już czas odejść z tego programu - powiedział nam Dawid.

A czy Dawid myślał może, by po odejściu z "The Voice Kids" dołączyć do rodziny "The Voice of Poland"?

Dostałem taką propozycję z 2-3 tygodnie temu. Nie wiem, jak będzie - dałem zielone światło na zasadzie: "OK, rozmawiajmy, ale nie mówię tak". Tak mi się podobało w "The Voice Kids" - ten klimat, ten cały luz, że dzieci nie mają parcia. A trochę obawiam się, że w dużym "The Voice" chodzi o coś innego - jest więcej rywalizacji, czego ja nie lubię. Ja już dużo rywalizowałem w swoim życiu (...) Zobaczymy. Cieszę się, że dostałem taką propozycję, bo to świadczy o to, że ktoś mnie polubił w tym programie i mi ufa - dodał Kwiatkowski.

A co sądzi, że jego następczynią w "The Voice Kids" będzie Natasza Urbańska? I czy ma kontakt z dzieciakami, które przez lata były w jego drużynie? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo.

Zobaczcie też nasz ostatni wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościnią odcinka była Maria Dębska. Aktorka opowiedziała nam m.in. o pracy nad nowym serialem "Kiedy ślub?", który można już oglądać na Canal+, zdradziła, dlaczego po filmie o życiu Kaliny Jędrusik aż przez rok praktycznie nigdzie nie grała oraz jak reaguje na medialne doniesienia odnośnie jej związków. Zobaczcie nasz cały wywiad z Marią poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maria Dębska: Muszę znać mocne powody, dla których mam rozbierać się przed kamerą
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić