Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Maserak doprowadził Romanowską do łez. Chodzi o jego nową rolę w "Tańcu z gwiazdami"

69

Elżbieta Romanowska w rozmowie z nami nie ukrywa, że jest bardzo podekscytowana nową rolą swojego tanecznego partnera z "Tańca z gwiazdami". Mowa oczywiście o Rafale Maseraku, który już w marcu zasiądzie za stołem jurorskim tanecznego show. Prowadząca "Nasz nowy dom" zdradza nam, jakim sędzią według niej będzie Rafał. Opowiedziała nam też o nowym sezonie swojego programu, w którym pomaga polskim rodzinom poprawić warunki życia.

Maserak doprowadził Romanowską do łez. Chodzi o jego nową rolę w "Tańcu z gwiazdami"
Elżbieta Romanowska kibicuje Rafałowi Maserakowi w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" (AKPA, fot.M.Baranowski)

Elżbieta Romanowska obecnie jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Polsatu. Jesienią zeszłego roku zadebiutowała w roli prowadzącej program "Nasz nowy dom", w którym zastąpiła Katarzynę Dowbor. Już w marcu na antenie stacji zadebiutują nowe odcinki "Naszego nowego domu" i - co ciekawe - tej wiosny program będzie można oglądać nie raz, a dwa razy w tygodniu.

W rozmowie z nami Elżbieta skomentowała również nową rolę swojego tanecznego partnera Rafała Maseraka w "Tańcu z gwiazdami" - już tej wiosny będziemy mogli oglądać go w roli jurora programu. W 2016 r. tancerz doprowadził aktorkę aż do samego finału, gdzie zajęli 2. miejsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Joanna Krupa o udziale w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". "Tańczyłam z najlepszym przyjacielem Jennifer Lopez"
Gdy Rafał mi powiedział, że faktycznie w nowej edycji zasiądzie w fotelu jurora, to do moich oczu od razu napłynęły łzy wzruszenia. Według mnie nikt, tak jak on, nie zasłużył, by być sędzią w tym programie. To znakomity tancerz, nauczyciel, ale i człowiek z sercem na dłoni. Przeżyłam z nim fantastyczną przygodę w swojej edycji, doprowadził mnie aż do finału, co było dla mnie dużym wyróżnieniem. Wiem, że będzie miał dużą empatię w kierunku uczestników, ale i będzie dość skrupulatnie patrzył na ich technikę i taneczną i postępy. Jestem przekonana, że będzie fantastycznym jurorem i jeśli znajdzie się przestrzeń na to, by zawitać do studia, by wspierać Rafała, to od razu się stawiam. Trzymam mocno za niego kciuki! - powiedziała nam Elżbieta Romanowska.

A jeśli chodzi o program "Nasz nowy dom", jak Romanowska przyjęła wiadomość, że w tym sezonie ilość odcinków będzie podwojona?

Gdy dowiedziałam się, że pracy, a co i za tym idzie odcinków, będzie dwa razy więcej, oczywiście na samym początku się ucieszyłam, że będziemy mogli pomóc większej ilości rodzin. Dopiero w kolejnym impulsie pomyślałam sobie: "Tylko ja czy ja na pewno dam radę to wszystko pogodzić, jeśli chodzi o swój kalendarz?". Nie było łatwo zgrać wszystkie terminy, bo przecież wciąż mam swoje zobowiązania aktorskie w serialach i teatrze, ale wraz z moją agentką jesteśmy świetnie zorganizowanym teamem, więc się udało. Jestem przeszczęśliwa, że mogę kontynuować tę misję. Bo prowadzenie tego programu to zdecydowanie dla misja, a radość tych rodzin, jest dla mnie największą satysfakcją i radością.

Zobaczcie też inny wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Maciej Zakościelny w rozmowie z nami opowiedział o pracy na planie nowej części "Kogla mogla", w której już po raz kolejny wcielił się w rolę Piotrusia Wolańskiego. Aktor zdradził m.in. jak współpracowało mu się z Katarzyną Skrzynecką oraz odniósł się do słów Ilony Łepkowskiej, która wyznała, że "Kogel mogel" powinien zakończyć się na 4. części.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić