o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Dawid Ogrodnik odnalazł wiarę. Wybitny aktor szczerze o Kościele

27
Podziel się

Dawid Ogrodnik powiedział szczerze o swoim podejściu do wiary. W rozmowie z "Wysokimi Obcasami" przyznał się do tego, o czym sławne osoby w polskim show-biznesie nie mówią zbyt często.

Dawid Ogrodnik odnalazł wiarę. Wybitny aktor szczerze o Kościele
Dawid Ogrodnik szczerze o swojej wierze. (AKPA)
bEIMHdVN

Coraz mniej osób publicznych zdobywa się na wyznania dotyczące wiary. Sytuacja Kościoła w Polsce jest napięta, dlatego celebryci albo otwarcie krytykują kler, albo milczą. Dawid Ogrodnik w rozmowie z Mają Staniszewską z "Wysokich Obcasów" opowiedział o swojej perspektywie.

Okazuje się, że aktor jest wierzący. Przyznał, że poszukiwania tej drogi trwały jakiś czas, jednak odnalazł się w końcu w modlitwie.

bEIMHdVP
Interesuję się Kościołem od lat, odkąd musiałem do niego iść, jak byłem mały, potem odszedłem, ale religie zawsze mnie fascynowały, interesowałem się filozofią buddyjską, islamem, ale wróciłem do katolicyzmu. Można w nim odnaleźć sens życia i Bóg może być tym, kto ten sens wyznacza - powiedział Dawid Ogrodnik dla "Wysokich Obcasów".

Motywacją w tej kwestii miały być min. przygotowania do roli ks. Jana Kaczkowskiego. Aktor przyznał, że prace nad filmem trwają od trzech lat. Jego zdaniem w obliczu skandali wokół Kościoła, warto pokazać również i tę dobrą stronę medalu, a tych przecież nie brakuje.

Wróciłem do Kościoła, wróciłem do modlitwy. Zaczynam wierzyć, że to może zmienić życie - wyznał Dawid Ogrodnik.
bEIMHdVV
Sam zaczynam doświadczać tego, że w modlitwie, będąc w personalnym kontakcie z Panem Bogiem, można się zatrzymać i znaleźć odpowiedzi na rozmaite pytania - powiedział aktor w rozmowie z Mają Staniszewską.
Zobacz także: Dawid Ogrodnik o filmie Sekielskiego. "W 3 dni poruszył 13 mln osób"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEIMHdWq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Edi
3 miesiące temu
Pan Bóg zawsze byl i będzie bo to nasz Ojciec. Problem jest w NAS bo nie potrafimy tego zauważyć. Każdy człowiek na pewnym etapie życia tego doświadcza. Więc albo żyjemy udając że GO nie ma ze strachu przed prawdą o samym sobie albo uwierzymy szczerze i nasze życie nabierze sensu, radości i blasku.
123
3 miesiące temu
Cieszę się, że Dawid Ogrodnik, którego bardzo lubię i cenię, odciął się od wcześniej głoszonych poglądów. Ma rację, bez Boga ani do proga. Czekam na dalsze filmy z aktualnie najzdolniejszym i najwszechstronniejszym polskim aktorem.
hoki
3 miesiące temu
Co za frazesy i górnolotne słowa, a może by tak prościej "jestem nawiedzony".
bEIMHdWr
historia
3 miesiące temu
Chrześcijaństwo spowodowało więcej nieszczęść niż Hitler i Stalin razem wzięci. Nic dziwnego, w końcu tak samo jak komunizm - jest wymysłem pejsatych.
Rrr
3 miesiące temu
Jaki wybitny aktor i tyle
JaM
3 miesiące temu
No i git.Szanuję!
Wiktor
3 miesiące temu
Współczuję Dawidowi, będzie musiał posługiwać się tak plugawym językiem jak ks. Kaczkowski?
TenPOrtalowi
3 miesiące temu
zdeklarowani onaniści nie są w stanie takich rzeczy zrozumieć.
rys
3 miesiące temu
Historia mojej wnuczki, nowotwór trzustki, sześć ciężkich operacji, sepsa, wycięte częściowe trzustka, dwunastnica, inne organy też pocięte tylko umocniła moją wiarę, ona żyje i ma się dobrze ,pozdrawiam wszystkich niedowiarków
ollo
3 miesiące temu
mogłem tego o nim nie wiedzieć teraz czuję się dziwnie zdystansowałem się do tego aktora i zaczynam o nim myśleć jak o nawiedzonym
Jan Niezbędny
3 miesiące temu
Prosiłbym, żeby jednak nie łączyć wiary z instytucją kościoła
Lilak bez
3 miesiące temu
Dobry aktor zagra wszystko
Mania
3 miesiące temu
Fajny aktor,ale wybitny??
bEIMHdWj
la bubu
3 miesiące temu
chrześcijaństwo zniszczylo kulturę europejska,slowinska itd....mieliśmy medytacje techniki oddechowe,olimpiady,filozofow itp. I co dostaliśmy w zamian "moja wina ,moja wina ,moja bardzo wielka wina"....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić