Kuriozalne problemy znanego piłkarza. Zaatakował złodzieja

36

Stephan El Shaarawy pięć miesięcy temu przeżył niezbyt miłą przygodę. Miał spotkanie pierwszego stopnia ze złodziejem, który próbował włamać się do jego samochodu. Teraz może ponieść konsekwencje.

Kuriozalne problemy znanego piłkarza. Zaatakował złodzieja
Stephan El Shaarawy (Instagram)

Stephan El Shaarawy odwiedził Alessio Cerciego. Razem z kolegą spędzał popołudnie grając na konsoli. Obaj byli mocno skupieni na tym, co działo się na ekranie telewizora.

Czujny piłkarz usłyszał podejrzane odgłosy wydobywające się na zewnątrz. Zbiegł na dół i ujrzał, jak do jego Lamborghini próbuje się włamać mężczyzna. Zdążył już wybić szybę.

Złodziej spłoszony wizytą właściciela zaczął uciekać. Jednak dysponujący dobrą formą El Shaarawy dogonił go, powalił na ziemię, obezwładnił. Zadzwonił po policję i przekazał włamywacza w ręce stróżów prawa.

Jose Carlos Aliaga Sagardia, który próbował włamać się do auta piłkarza, został zabrany na komendę. Trafił do więzienia, a po procesie również skazany na rok i cztery miesiące więzienia. Uznał, że to za dużo, więc postanowił ukarać piłkarza.

Pozwał go za pobicie. Zawodnik AS Roma będzie musiał odpowiadać przed sądem. Bronił swojego mienia, obezwładnił włamywacza, a teraz za to odpowie. Przesłuchania mają się odbyć jeszcze w lipcu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety nie strzelają pięknych goli? Po tym nagraniu zmienisz zdanie
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić