aktualizacja 

Decyzja zapadła. Doniesienia o Cichopek i Kurzajewskim

28

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski już od jakiegoś czasu tworzą związek. Obecnie para przygotowuje się do ślubu. Zakochani podobno mają już upatrzone odpowiednie miejsce na ceremonię, a ponadto podjęli ważną decyzję ws. świadków.

Decyzja zapadła. Doniesienia o Cichopek i Kurzajewskim
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski (Licencjodawca, AKPA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z popularniejszych par polskiego show-biznesu. Gigantyczny rozgłos ci zakochani mają zagwarantowany praktycznie od początku relacji. Media uważnie obserwują niemal każdy ruch Cichopek i Kurzajewskiego.

Przypomnijmy, że mnóstwo emocji wywołał fakt, że dziennikarz TVP "rozbił" małżeństwo Kasi Cichopek. Wcześniej aktorka była związana z Marcinem Hakielem, z którym ma dwójkę dzieci.

Hakiela na pewno mocno zabolało to, że jego małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Z taką porażką pogodzić się nie może również Paulina Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego już niejednokrotnie atakowała go w przestrzeni medialnej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakubiak wprost o obietnicach Tuska. "Jedna wielka ściema"

Cichopek i Kurzajewski tym wszystkim raczej zbyt mocno się nie przejmują. Obecnie myślą o ceremonii ślubnej, która - jak donosił swego czasu serwis ŚwiatGwiazd.pl - ma się odbyć w Grecji.

To ma być bajeczna uroczystość. Kasi i Maciejowi towarzyszyć mają jedynie najbliżsi.

Kto świadkami Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego?

Podobno na ślub Kasi i Macieja mocno nalega rodzina. W tym przypadku prym wiodą siostry Macieja Kurzajewskiego. Najwidoczniej nie mogą się doczekać tej wyjątkowej ceremonii.

Gosia i Ania są przekonane, że Maciek znalazł miłość życia i że z Kasią jest naprawdę szczęśliwy. Poznały ją i w pełni zaakceptowały, a teraz namawiają go na… ślub! - podaje informator Świata Gwiazd.

Rzekomo Kasia i Maciej wybrali już osoby, które będą pełnić rolę świadków w trakcie ich ślubu. Wspomniany portal informuje, że będą to Jacek, brat Cichopek, a także jego małżonka.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić