Angelika Karpińska| 

Doda szczerze o filmie Vegi i grze aktorskiej Małgorzaty Rozenek

14

Doda zabrała głos na temat nowego filmu Patryka Vegi pt. "Miłość, seks & pandemia". Piosenkarka wypowiedziała się także na temat zdolności aktorskich Małgorzaty Rozenek, obecnej żony jej byłego męża Radosława Majdana.

Doda szczerze o filmie Vegi i grze aktorskiej Małgorzaty Rozenek
Doda zabrała głos na temat filmu Vegi (AKPA, AKPA)

Najnowszy film Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" nie odniósł sukcesu. Ma słabe wyniki oglądalności i został zmiażdżony przez krytyków.

Swoje zdanie na temat nowej produkcji Vegi wyraziła także Doda. Gwiazda nie ukrywa, że nie pała sympatią do reżysera. Stwierdziła, że jego najnowszy film jest "koszmarny".

Patryk jest tak bardzo niekonsekwentny w tych swoich filmach. Byłam na jego filmie "Small World" i uważam, że poza irracjonalnym zakończeniem, film był naprawdę bardzo dobry. Zdziwiłam się, bo to był jeden z jego lepszych filmów. I nagle ten, który jest koszmarny. Przepaść pomiędzy tymi dwoma filmami jest niewiarygodna. Jakby dwie różne osoby je robiły - stwierdziła w programie "Party kocha, Party szlocha".

Doda o zdolnościach aktorskich Rozenek

Doda skomentowała także grę aktorską Małgorzaty Rozenek-Majdan, obecnej żony jej byłego męża Radosława Majdana.

Ona nie jest aktorką. To nie była jakaś powalająca rola, ale nie było najgorzej. Naprawdę. Natomiast film był tak słaby, że łatwo wypaść na tym tle dobrze - stwierdziła piosenkarka.

Zobacz także: Patryk Vega broni porażki najnowszego filmu

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić