Donald Tusk pojechał na wakacje. Spójrzcie, kto mu towarzyszy

1419

Donald Tusk udał się na urlop. Wakacje spędza w Chorwacji wraz z rodziną. Polityk podzielił się uroczym zdjęciem, na którym pozuje z wnuczką. Zdradził także, że wspólnie wybrali się "na poszukiwania".

Donald Tusk pojechał na wakacje. Spójrzcie, kto mu towarzyszy
Polityk udał się na wakacje (Instagram, Donald Tusk)

Donald Tusk w ciągu kilku ostatnich tygodni odbył wiele spotkań z wyborcami. To przygotowania przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi. Bardzo często w trakcie takich spotkań były premier wspominał o swojej rodzinie i jak bardzo chciałby spędzać z nią więcej czasu. Teraz ma do tego okazję. Wybrał się na krótkie wakacje wraz z najbliższymi. Wszyscy wyjechali do Hvaru w Chorwacji.

Donald Tusk z wnuczką

Były premier udostępnił zdjęcie z wnuczką. Donald Tusk kucnął obok dziewczynki, która zaciekawiona spogląda w bok i szuka czegoś wzrokiem. Polityk dodał do fotografii dodał żartobliwy podpis.

Szukamy razem z wnuczką lepszej przyszłości dla młodych - podpisał zdjęcie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Większość internautów dobrze życzyła byłemu premierowi i zachwycała się uroczym zdjęciem z wnuczką. Komentarz z serduszkiem zostawiła także Małgorzata Rozenek.

Cudowne zdjęcie
Liczymy na Pana!
Szukałam jej z rodzinką 2 tygodnie temu dokładnie w tym samym miejscu. Przyjemności!
Miejmy nadzieje, że sytuacja w Polsce się niedługo zmieni i będziemy mogli patrzeć w pomyślną przyszłość - czytamy w komentarzach.

Wakacjami w Chorwacji chętnie dzieli się także Kasia Tusk. Córka Donalda Tuska przyznała, że wybrała ten kierunek ze względu na głosy większości. Sama wolałaby inny kierunek z mniej kamienistymi plażami. W mediach społecznościowych szczerze wyznała co sądzi o tym wyjeździe.

Żadnych złudzeń. Plaże w Chorwacji są kamieniste (nawet jeśli z daleka wyglądają na piaszczyste). Na pewno jest wiele miejsc w Europie, których ukształtowanie terenu jest przyjaźniejsze dzieciom, ale pojechaliśmy większą grupą, której zależało właśnie na tym kierunku - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Maja Rutkowski odkrywa sekrety seksbiznesu wśród modelek
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić