aktualizacja 

Donatan kupił Cleo Mercedesa. Śmieje się z artystów "nieudaczników"

174

Przyjaźń Donatana i Cleo trwa od lat. Producent postanowił zrobić artystce naprawdę drogi prezent. Nie wszystkim się on jednak spodobał.

Donatan kupił Cleo Mercedesa. Śmieje się z artystów "nieudaczników"
Donatan kupił Cleo w prezencie Mercedesa. (Facebook)

Epidemia koronawirusa zajrzała do kieszeni chyba wszystkim. Nawet celebryci, którzy do tej pory funkcjonowali jako uprzywilejowana grupa nienarzekająca na niedostatek, teraz przyznaje, że czasy są naprawdę ciężkie.

Dlatego prezent, który zrobił Donatan swojej wieloletniej przyjaciółce zadziwił wielu. Postanowił kupić jej samochód. Pojawiły się więc nieprzychylne komentarze, które zarzucały między innymi nieuczciwość biznesmenowi. Donatan z odpowiedzią długo nie czekał.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Prawda jest taka że niegospodarność, zazdrość, nałogi i nadmuchane ego doprowadziło do tej sytuacji. Wcale mi nie żal większości tych którzy w weekend koncertowy potrafili zarabiać kilka-kilkanaście tysięcy a resztę tygodnia trzeźwieć i siedzieć na dupie nie podejmując żadnej innej pracy - pisze na swoim Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Producent zauważa, że sam nie koncertował od kilku lat. Przyznaje, że między koncertowaniem zajmował się również innymi biznesami, by mnożyć swój majątek. Uważa, ze spokój finansowy, jaki ma mimo pandemii zawdzięcza swojej gospodarności.

Ja założyłem firmę, jedną, drugą, kolejną bo chciałem i umiałem pracować lepiej niż "bohema artystyczna" Dziś ten post, ten Mercedes i frustracja branży jest efektem tego jak zaplanowali swoje życie - pisze Donatan na Facebooku.

Pod postem samej Cleo również nie zabrakło wyrazów zazdrości. Biznesmen i tam zostawił kilka słów. Nawiązał między innymi do zapomóg, które artyści brali od rządu.

Nie wyciągaliśmy z Cleo rąk po pieniądze i zapomogi, bo wiemy że innym branżom jest trudniej - po prostu dużo pracujemy, inwestujemy, twardo stąpamy po ziemi i nie tracimy kontaktu z rzeczywistością - napisał w komentarzu pod postem Cleo.
Zobacz także: Kwiatkowski o "The Voice Kids": "Trafiając na scenę, dziecko spełnia największe marzenie"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić