aktualizacja 

W końcu się wydało. O tym sekrecie Doroty Gardias nie wiedział prawie nikt

16

Dorota Gardias to popularna i ceniona pogodynka. Ostatnio widzowie zobaczyli ją w nowej roli. Pojawiła się w show "Mask Singer". Poszło jej nadspodziewanie dobrze. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się w nowym zawodzie.

W końcu się wydało. O tym sekrecie Doroty Gardias nie wiedział prawie nikt
Dorota Gardias (AKPA)

O jej udziale w "Mask Singer" nie wiedział praktycznie nikt. - Nikt nie mógł wiedzieć, że to ja skrywam się pod maską Róży. Wiedziała tylko moja menedżerka, ponieważ była w kontakcie z produkcją - powiedziała Dorota Gardias dla "Co za tydzień".

Ten program ma sens tylko wtedy, gdy rzeczywiście nie zdradza się tej tajemnicy uczestników - dodała.

Jej występ został odebrany bardzo pozytywnie. Nad postawą Gardias rozpływała się choćby Agnieszka Woźniak-Starak. Była przekonana, że pod maską Róży kryje się profesjonalistka.

Dorota Gardias nagra piosenkę!

Prezenterka postanowiła pójść za ciosem. W trakcie wywiadu dla "Co za tydzień" zdradziła, że nagra własną piosenkę.

Mieliśmy już próbne nagrania i chciałabym, żeby pojawiło się to jak najwcześniej. Myślę, że to może być czerwiec. Nie chciałabym wypuścić czegoś, czego nie jestem jeszcze pewna. Może w moje urodziny? Mimo to nie będzie większego zwrotu w moim życiu, chyba że los sam o tym zadecyduje - stwierdziła.

Okazuje się, że kiedyś szlifowała swoje umiejętności wokalne. - Na początku uczył mnie śpiewać tata, potem poszłam do szkoły muzycznej i tak naprawdę od dziecka aż do momentu rozpoczęcia pracy w TVN, śpiewałam cały czas: chodziłam na chór, występowałam w kilku zespołach w tym jednym rockowym. Traktowałam wówczas śpiewanie jako źródło zarobku. Po przejściu do telewizji los potoczył się trochę inaczej, ale muzyka ciągle jest obecna w moim życiu - podsumowała.

Zobacz także: Polski Ład odchodzi od głównych założeń. "Zyskuje klasa średnia"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić