aktualizacja 

Dowbor pożałuje? Na korytarzach huczy od plotek

126

Katarzyna Dowbor jest jedną z ofiar porządków nowego dyrektora programowego Polsatu. Prezenterka po 10 latach straciła pracę w programie "Nasz nowy dom". Jej syn Maciej Dowbor wspomniał o niej podczas 20. edycji Polsat SuperHit Festiwal 2023. Czy spotka go za to kara?

Dowbor pożałuje? Na korytarzach huczy od plotek
Tego Dowbor pożałuje? "Miszczak jest zły" (Licencjodawca, AKPA)

Temat zwolnienia Katarzyny Dowbor przez Edwarda Miszczaka wciąż budzi emocje. Wielu widzów i ekspertów nie może zrobić dlaczego prezenterka, która stała się wizytówką formatu, została od niego odsunięta.

Sama Katarzyna Dowbor w pożegnalnym wpisie na Instagramie nie kryła rozżalenia wobec decyzji nowego dyrektora programowego i podkreślała, że wybór nie należał do niej.

Rozgoryczony był także jej syn Maciej, który jest prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak powiedziała Dowbor w rozmowie z "Super Expressem", największym wsparciem okazały się dla niej dzieci, które w dniu zwolnienia przyjechały do niej do domu. Maciej gotowy był także w każdej chwili zrezygnować z pracy w Polsacie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rekordowa inflacja na Węgrzech. Ostrzeżenie dla Polski? Członek RPP o danych: sam jestem zaskoczony

Dowbor zwrócił się do mamy. Spotka go kara?

Ostatecznie do tego nie doszło, jednak w piątek Maciej Dowbor postanowił wbić szpilkę Miszczakowi, który na antenie Polsatu w emocjonalnych słowach zwrócił się do mamy.

Oczywiście nie zapominamy, że dzisiaj jest Dzień Matki. Wielkie brawa dla wszystkich mam w całej Polsce, na całym świecie. Ja chciałbym także pozdrowić moją mamę. Wiesz, że jesteś najlepsza - powiedział podczas sopockiego festiwalu Maciej Dowbor.

W teorii Dowbor nic złego nie powiedział, jednak w praktyce mógł zdenerwować Edwarda Miszczaka i informatorka ShowNews.pl dowiedziała się, że tak się właśnie stało.

Edward Miszczak jest zły na Maćka Dowbora za pozdrowienia dla mamy ze sceny podczas festiwalu. Sam Maciej nie jest gotowy, by odejść i kalkulował, co bardziej mu się opłaca wizerunkowo: czy odejście za matką, czy zwolnienie - czytamy.

Nie można wykluczyć scenariusza, w którym Maciej zostanie zwolniony przez Miszczaka. W Polsacie zastanawiają się, jak to się skończy. Jedną z opcji jest zastąpienie Dowbora przez Krzysztofa Ibisza.

Chodzą głosy, że Maciej może wylecieć z TTBZ, a nowy sezon programu poprowadzą Krzysztof Ibisz i Maciej Rock - mówi źródło portalu Show.News.pl
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić