Dowiedziała się, co mówią o niej w PiS. "Nie lubią mnie"

16

Marianna Schreiber, założycielka i liderka partii Mam Dość, zabrała głos ws. polskiej polityki. Jak przyznała, w Prawie i Sprawiedliwości jest wiele osób, które jej nie lubią i obgadują ją za plecami. Smutna konstatacja jest taka, że właśnie tak wygląda "plotkarskie środowisko" polityczne w naszym kraju.

Dowiedziała się, co mówią o niej w PiS. "Nie lubią mnie"
Marianna Schreiber zabrała głos ws. środowiska politycznego w Polsce (FORUM, Andrzej Hulimka)

Marianna Schreiber podzieliła się w mediach społecznościowych gorzką historią. Jak się okazuje, środowisko polityczne w Polsce to dość specyficzne grono, o czym żona ministra Łukasza Schreibera zdecydowała się bliżej opowiedzieć.

Schreiber dość dobrze poznała polityków partii rządzącej i w ogóle ludzi, którzy obracają się w kręgach władzy.

Nie ma na ich temat zbyt dobrego zdania, co wyrażała niejednokrotnie. Teraz stwierdziła, że sojusznicy polityczni męża za nią nie przepadają.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Lex Tusk" pójdzie do kosza? "Jedna z pierwszych decyzji"
W PiSie jest wiele osób, które mnie nie lubią. O niektórych kwestiach i osobach wiem bardzo dobrze, co o mnie mówią i komu - napisała.

Co ciekawe, z wpisu Marianny Schreiber wynika, że sporo dowiedziała się na swój temat właśnie od innych ludzi. Czy jest pomawiana i słyszy na swój temat plotki? Z pewnością tak się dzieje, co jej zdaniem wśród polityków jest pewną normą.

Polityka to wbrew pozorom również bardzo plotkarskie środowisko. Nie trzeba mieć męża w PiS, by to wszystko na swój temat wiedzieć - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kobieta zwróciła się też z apelem do polityków i ludzi, którzy są u władzy. Czy jej słowa trafią do odbiorców i czy plotki na temat żony wiceministra znikną? Ciężko powiedzieć.

Z jednej strony jest postacią barwną i wyrazistą, z drugiej sama opisała tak, a nie inaczej zachowanie ludzi, którzy za plotkami na jej temat stoją.

Mam nadzieję, że każda osoba, która przeczyta ten wpis - zastanowi się kolejny raz, gdy będzie na mój temat rozmawiała - zaapelowała Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Mąż Marianny Schreiber to przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów i sekretarz Rady Ministrów, czyli jedna z ważnych postaci w rządzie.

Sama 30-latka też nie stroni od polityki, choć w jej życiu nie brakuje zaskakujących wyborów i pasji. Schreiber została wszak żołnierką Wojska Polskiego, jest też modelką i pedagogiem.

W niedzielę chciała wziąć udział w marszu z udziałem polityków opozycji i tysięcy ludzi, którzy zgromadzili się w Warszawie. W dniu wydarzenia okazało się, że sympatycy założycielki partii Mam Dość będą rozczarowani.

Widzę, po tym jak się mnie wygania, że nie ma tam miejsca dla mnie - napisała rozgoryczona Marianna Schreiber.
Autor: KGŁ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić