Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
oprac. JAR
|

Dramat dziennikarza TVN. Konrad Piasecki w żałobie

19
Podziel się

Żałoba w rodzinie Konrada Piaseckiego. Zmarł ojciec dziennikarza TVN. Przyjaciele ślą kondolencje.

Dramat dziennikarza TVN. Konrad Piasecki w żałobie
Dziennikarz TVN pogrążony w żałobie. Zmarł ojciec Konrada Piaseckiego (AKPA, AKPA)

Konrad Piasecki jest znanym dziennikarzem telewizyjnym oraz radiowym. Przez 30 lat pracy w radiu i telewizji bardzo rzadko opowiadał o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu wyznał, że zmarła mu mama.

Teraz dziennikarz znów pogrążony jest w żałobie, bowiem niedawno zmarł mu ojciec. Na łamach "Gazety Wyborczej" pojawił się nekrolog i kondolencje od przyjaciół z pracy Konrada Piaseckiego. Napisali wzruszające słowa.

Konradowi Piaseckiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Taty. Konradzie, jesteśmy z Tobą - napisali przyjaciele dziennikarza z TVN24 oraz "Faktów" TVN.

Mimo osobistej tragedii Piasecki nie zniknął z anteny TVN. W swojej stacji cały czas prowadzi programy "Rozmowa Piaseckiego" oraz "Kawa na ławę".

Wieloletnie doświadczenie

Piasecki studiował na Wydziale Historycznym na Uniwersytecie Warszawskim, jednak podjął decyzję o przerwaniu nauki i skupił się na pracy zawodowej. Karierę dziennikarską rozpoczynał w radiu. W latach 1992-1994 był reportem Radia Kolor, a następnie przeniósł się do RMF FM.

W 2008 r. zaczął prowadzić "Piaskiem po oczach" w TVN24. Od 2018 r. ma swój program "Rozmowy Piaseckiego". W tym samym roku zastąpił także Bogdana Rymanowskiego w "Kawie na ławę".

Zobacz także: Bałagan z Polskim Ładem. Czarzasty ma pomysł
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Adler
1 tyg. temu
Szczere wyrazy współczucia , tak po ludzku nie po pisowsku bo w komentarzach pisowskich jak zwykle szambo się leje....nic dziwnego w końcu bo jaki " wódz " tacy wyborcy....
real
1 tyg. temu
Moje z głębi serca płynące kondolencje. Wiem jak to boli, ale jak mój Tato umarł to nikt o nim nie na pisał i na forum mi nikt nie współczuł. Może i dobrze, wolałem być sam ze swoim smutkiem i pustką po nim. Tu albo współczucie albo hejt, to dramat dzisiejszych czasów. Świat się kończy ale mam nadzieję, że nie będę musiał na to patrzeć. Życzę wszystkim zdrowia i zdrowego rozsądku w tych trudnych a zarazem porąbanych czasach.
1955
1 tyg. temu
Ludzie ile was nienawiści każdy obchodzi żałobę na swój sposób. Dużo by pisać ale do was i tak to nie dojdzie. Pozdrawiam.
To ktoś ,kto...
1 tyg. temu
A na pogrzebie byl ,czy wazniejsze bylo szczucie w tvn
Brutalna praw...
1 tyg. temu
Dramat, nie dramat, może bardziej kolej rzeczy.
Roman G.
1 tyg. temu
Gdyby był z TVP to byście mieli radochę
Jan
1 tyg. temu
Jaki twardziel taka tragedia a on cały czas ma antenie
KUBA
1 tyg. temu
Gdzie wysłać wińce i znice
Dziadek Rome...
1 tyg. temu
Tysiące Ojców zmarło więc w czym problem za jakiś czas umrze on jego dzieci i jego dzieci dzieci taka kolejności jedna sprawiedliwa to śmierć która rozliczy jak żyłeś sprawiedliwie czy nie dla kogo pracowałeś więc do kociołka lub do raju
szkonmak
1 tyg. temu
To jego sprawa. Co mnie to obchodzi.
Żałobnik
1 tyg. temu
Z mucha będzie ojca żegnał to poprawnie politycznie
Fan tvn
1 tyg. temu
Czy ten ubiór na zdjęciu to żałobny
Pytacz
1 tyg. temu
Co z tego pytam
Teściowa
1 tyg. temu
Może piorun go szczelił jak widział w TVN24 program swojego syna
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić