Antonina Jazińska| 
aktualizacja 

Dramat Williama i Kate. Będą spać osobno!

31

Książęca para przejęła sporo obowiązków reprezentacyjnych brytyjskiej rodziny królewskiej. Szykują się na kolejną podróż po Wielkiej Brytanii, podczas której będą mieli osobne sypialnie.

Dramat Williama i Kate. Będą spać osobno!
(AKPA)

Książę Williamksiężna Kate są małżeństwem od 2011 r. W Wielkiej Brytanii uchodzą za parę idealną, nie widać po nich żadnego kryzysu, nawet jeśli o nich się głośno mówi. Oboje starają się też jak najrzetelniej podchodzić do swoich obowiązków i postępować odpowiedzialnie.

Wkrótce czeka ich trzydniowa podróż po Wielkiej Brytanii. Pojadą królewskim pociągiem. Jest przeznaczony do podróży całymi dniami, dlatego nie brakuje w nim profesjonalnej kuchni, pomieszczeń do wykonywania obowiązków służbowych przez członków rodziny królewskiej oraz jadalni dla 12 osób. W każdym "małym apartamencie" znajduje się prywatna wanna.

Pokazali związek Karola i Diany. Książę William ma żal do Netfliksa

Jest jednak jeden mankament pociągu. Gdy go budowano w XIX w., nie przewidziano podróży dla par książęcych, tylko dla jednej osoby - króla lub królowej. Dlatego też William i Kate będą sypiali w osobnych pomieszczeniach.

Żaden z pokoi nie ma podwójnego łózka i do dziś nie uwzględniono opcji umieszczenia takiego w którymkolwiek z wagonów.

Jedyną zagadką pozostaje to, jak często książęta będą woleli pobyć na osobności.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić