aktualizacja 

Dramatyczna wizja Jackowskiego. To się stanie w kwietniu

130

Krzysztof Jackowski znów wygłosił przepowiednię, która absolutnie nie napawa optymizmem. Jasnowidz zasygnalizował, że czekają nas trudne momenty. "Bardzo niedobre rzeczy" mają dziać się już w kwietniu 2023 roku.

Dramatyczna wizja Jackowskiego. To się stanie w kwietniu
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski cieszy się ogromną popularnością. Jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów we współczesnej Polsce. Regularnie dzieli się swoimi wizjami.

Oczywiście przeczucia profetów zawsze należy analizować z odpowiednim dystansem. Czasami ich słowa okazują się prorocze, ale niejednokrotnie zdarza się też tak, że nie mają przełożenia na rzeczywistość.

Jackowski tym razem podzielił się swoimi przeczuciami w rozmowie z "Super Expressem". Po raz kolejny miał złowieszczą wizję. Jego przepowiednia jest wręcz przerażająca!

Bardzo niedobre rzeczy finansowe będą działy się w Polsce w kwietniu 2023 roku. Czekają nas duże problemy. To będzie czas wielkich tąpnięć. Mogą mieć one związek z tąpnięciami na świecie, ale wszyscy będziemy o tym mówili i myśleli - powiedział Jackowski.

Zapowiedział też gigantyczne podwyżki na stacjach paliw. - Litr benzyny w Polsce będzie kosztował 23 złote! - oznajmił jasnowidz.

Krzysztof Jackowski o 2023 roku

Krzysztof Jackowski niedawno pokusił się również o wygłoszenie przepowiedni na cały 2023 rok.

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID - on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji - powiedział w wywiadzie dla Telewizji WP popularny jasnowidz.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić