Drożyzna na stacjach paliw. Maciej Dowbor zrobił wielkie oczy. Tyle musiał zapłacić

Rosnące ceny paliw dają się nam we znaki. Niestety, w ostatnich dniach na stacjach benzynowych kierowcy coraz częściej łapią się za głowy. W związku z tym reakcja Macieja Dowbora nie powinna nikogo dziwić.

Drożyzna na stacjach paliw. Maciej Dowbor zrobił wielkie oczy. Tyle musiał zapłacić
Maciej Dowbor (Instagram)

Polacy bardzo krótko cieszyli się z obniżonych cen paliw. Po ataku Rosji na Ukrainę na stacjach znów trzeba zostawić bardzo dużo pieniędzy. Niestety, z dnia na dzień sytuacja jest coraz gorsza.

Kierowcy obawiają się, że niebawem za litr "95" będzie trzeba zapłacić powyżej 7 zł. Wymownie na ostatnią wizytę na stacji zareagował dziennikarz Maciej Dowbor.

Mąż Joanny Koroniewskiej pokazał na Instagramie, że zatankował przeszło 68 litrów paliwa. Ile za tę przyjemność zapłacił? Okazuje się, że... prawie 442 zł!

Paliwo było tankowane do auta jego małżonki. Dlatego też Dowbor pozwolił sobie na żartobliwy wpis.

Pełny bak, czyli witajcie w świecie luksusu! Czy jak powiem Joannie Koroniewskiej, że zatankowałem jej samochód do pełna, to już jestem zwolniony z kupna prezentu na Dzień Kobiet? A może za jednym razem obskoczę też urodziny?! Że tak to ujmę… tanio nie było - napisał Maciej Dowbor na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Memy od Joanny Koroniewskiej. Tak uderza w Putina

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor włączyli się w pomoc Ukrainie. Ostatnio aktorka pokazała obserwującym kilka memów, nawiązujących do obecnej sytuacji za naszą wschodnią granicą. W ten sposób mocno uderzyła w prezydenta Rosji Władimira Putina.

Skoro jest, jak jest, pamiętajmy, że odrobina humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Może nam tylko poprawić morale w tych trudnych chwilach - podkreśliła Koroniewska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Sklepy wycofują rosyjskie produkty. "Oddolny odpowiednik sankcji"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić