Drwiny z Jakimowicza. Internauci nie mają litości

Jarosław Jakimowicz pokazał zdjęcia zgromadzonej przez siebie broni. Prezenter TVP Info wskoczył w wojskową kamizelkę i uśmiechnięty od ucha do ucha pozował z karabinem w dłoni. Internauci od dwóch dni nie przestają żartować i drwić.

Drwiny z Jakimowicza. Internauci nie mają litości
Żarty z Jarosława Jakimowicza (AKPA, Twitter, AKPA, Twitter)

Na łamach "Super Expressu" ukazały się zdjęcia Jarosława Jakimowicza z bronią. Prezenter TVP Info jest na nich bardzo uśmiechnięty. Pozuje m.in. na tle telewizora, na którym wyświetlane są informacje o wojnie w Ukrainie. Internauci nie mają litości dla gwiazdora. W sieci pojawiło się mnóstwo żartów i ostrych opinii na temat zachowania Jarosława Jakimowicza.

Warto dodać, że w rozmowie z tabloidem Jarosław Jakimowicz oznajmił, iż szykuje się na wojnę. Zaznaczył, że od 22 lat ma pozwolenie na broń, a do tego jest odpowiednio przeszkolony.

To wszystko dla mnie. Nie zamierzam wciągnąć się do legionów cudzoziemskich, które chciałby zorganizować Zełenski, które będą walczyć na Ukrainie, ale widzę realne zagrożenie dla Polski, więc jestem przygotowany na wypadek ataku na nasz kraj. Mam pozwolenia na broń od 2000 roku.

Żarty z Jakimowicza. Internauci są bezlitośni

Jakimowicz powiedział tabloidowi, że jego przygotowanie do wojny jest inne niż reszty społeczeństwa.

To nie chodzenie z kartonem z napisem i niecenzuralnymi hasłami czy nakładki na zdjęciach w social mediach. Ja się zabezpieczam w konkretny sposób.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Postawa Jarosława Jakimowicza, choć może wydawać się chwalebna i godna podziwu, w połączeniu ze zdjęciami wywołała wśród internautów salwę śmiechu. Wielu twierdzi, że "Jarkowi poważnie odbiło" lub "szykuje się do roli w najnowszym Hobbicie". Z kolei "Tygodnik NIE" napisał o prezenterze "Jakimowicz zalicza duże postępy w walce, dotarł już do przedpokoju".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Barbarzyńskie działania Rosjan. "Najkoszmarniejszy moment we współczesnej historii"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić