Duet, którego potrzebowaliśmy. Pląsające Magda Gessler i Ewa Chodakowska

8

Magda Gessler nie raz i nie dwa udowodniła fanom, że ma do siebie naprawdę spory dystans. Restauratorka regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia i nagrania, które jednocześnie bawią i wzruszają. Tym razem towarzyszką jej wygłupów była... Ewa Chodakowska!

Duet, którego potrzebowaliśmy. Pląsające Magda Gessler i Ewa Chodakowska
Magda Gessler zatańczyła w duecie z... Ewą Chodakowską! Jak wypadły obie gwiazdy? (Instagram.com, magdagessler_official)

Magda Gessler to jedna z najbardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu. Nosi oryginalne kreacje, które jednych zachwycają, a u innych wywołują konsternację. Nic dziwnego, w końcu to prawdziwa artystka, do tego z dyplomem zagranicznej uczelni – z wykształcenia jest malarką!

Magda Gessler i Ewa Chodakowska tańczą na Instagramie

Nie da się ukryć, że wizerunki Magdy Gessler i Ewy Chodakowskiej mocno się różnią. Znana trenerka i bizneswoman jest znana przede wszystkim ze swojego profesjonalizmu, a w mediach zwykle pojawia się przy okazji realizowania kolejnych projektów.

Magdę Gessler i Ewę Chodakowską wydaje się różnić niemal wszystko, od upodobań kulinarnych, po pasje i zainteresowania. Tym większe okazało się zdziwienie internautów, kiedy na Instagramie pojawiło się nagranie z udziałem obu pań. Co jeszcze bardziej zaskakujące – oddawały się właśnie szalonym pląsom!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Magda Gessler o memach i dystansie do siebie

W opisie zamieszczonym do nagrania Magda Gessler wyjawiła, że z Ewą Chodakowską łączy ją ten sam temperament i gust muzyczny. Już na pierwszy rzut oka można było dostrzec, że obie panie świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Nic dziwnego, że internauci wprost nie posiadali się z zachwytu.

Ta sama energia!!!!! To samo bicie serc !!!!! Ten sam rytm!!!!! Co powiecie na ten duet???? – ekscytowała się w opisie do nagrania Magda Gessler.
"Super duet. Cudowne kobiety", "Hot pantera i lady in red", "Pani Magda jak zawsze ogień", Duet idealny! U mnie całe życie serce Gessler, rozum Chodakowska", "Bosko panie wyglądają!" – zachwycali się internauci w komentarzach do nagrania.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić