Angelina Jolie w rozsypce. Interwencja w domu gwiazdy

264

Stan Angeliny Jolie coraz bardziej niepokoi jej dzieci. Synowie i córki aktorki twierdzą, że ich matka nie odżywia się prawidłowo, dlatego postanowili zainterweniować w tej sprawie.

Angelina Jolie w rozsypce. Interwencja w domu gwiazdy
Tabloidy donoszą, że Angelina Jolie przestała o siebie dbać (Getty Images, Ian West)

Angelina Jolie i Brad Pitt są rodzicami szóstki dzieci. Trójkę adoptowali (Maddox, Pax, Zaharia), zaś Shiloh i bliźniaki Noxa i Vivienne to ich biologiczne potomstwo. W maju br. oficjalnie zakończyła się batalia sądowa pomiędzy byłymi małżonkami o prawa do opieki nad latoroślami. Wymiar sprawiedliwości orzekł, że celebryci powinni mieć naprzemienną opiekę nad potomstwem. Nie ograniczył praw rodzicielskich Pittowi, jak chciała tego jego była żona.

Zagraniczne tabloidy twierdzą, że nieustanna walka pomiędzy byłymi partnerami bardzo stresuje Angelinę Jolie. Magazyn "Star" donosi, że aktorka jest przeraźliwie chuda, ponieważ ograniczyła liczbę spożywanych posiłków, by lepiej poradzić sobie emocjonalnie z całą sytuacją. Zanik apetytu miał całkowicie odbić się na jej wyglądzie.

Angelina poprzestaje na połowie porcji sałatki i owocach. Jej dzieci widzą ją tak chudą. Kiedy Angie staje się niespokojna lub zdenerwowana, bardzo trudno jej jeść. W rezultacie bardzo straciła na wadze. (...) Dzieci zmuszają ją do jedzenia. Zamawiają jedzenie na wynos i nalegają, żeby skończyła całą porcję. Angelina nienawidzi tego, że powoduje ich zmartwienie. Jej celem jest przytyć 5 kg do końca lata - miała poinformować osoba z otoczenia gwiazdy.
Zobacz także: Gwiazdy, które przyznały się do depresji
Autor: KAS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić