Angelina Jolie i The Weeknd podsycają plotki. Znów zostali przyłapani!

4

Od jakiegoś czasu przewijają się plotki, że Angelina Jolie i The Weeknd stanowią parę. Zainteresowanym najwidoczniej bardzo się podoba to, że jest o nich głośno, bo nieustannie podsycają spekulacje.

Angelina Jolie i The Weeknd podsycają plotki. Znów zostali przyłapani!
The Weeknd i Angelina Jolie (Getty Images)

Kilka tygodni temu Angelina Jolie i The Weeknd wybrali się na wspólną kolację w Santa Monica. Co prawda do lokalu para weszła osobno, ale później zauważono, że siedzą przy jednym stoliku.

Teraz Jolie i The Weeknd znów zostali przyłapani w trakcie spotkania. "Daily Mail" podaje, że para wybrała się na koncert.

Razem bawili się na prywatnym koncercie Mustafy w Los Angeles. Zdjęcia z ich randki pojawiły się na instagramowym profilu Deuxmoi.

Fotki zniknęły, ale od plotek aż huczy

Po jakimś czasie zdjęcia zniknęły z tego profilu, ale w internecie oczywiście nic nie ginie. Migawki zostały rozpowszechnione, co sprawiło, że plotki na temat związku Angeliny Jolie i The Weeknd zostały mocno podsycone.

Warto odnotować, że Jolie jest starsza od muzyka o 15 lat. Rzekomo jednak różnica wieku nie jest dla pary żadną przeszkodą.

"The Sun" upiera się, że na razie Angelina i The Weeknd są wyłącznie przyjaciółmi. Być może jednak jest to coś poważniejszego? Pojawiają się poważne sygnały, że zaiskrzyło...

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić