Dzieci Kaczorowskiej nie miały chrztu. Gwiazda wyjaśnia

58

Agnieszka Kaczorowska do tej pory nie zdecydowała się na ochrzczenie dzieci. Okazuje się, że gwiazda nie zamierza tego robić. Celebrytka wyjaśniła, że nie chce niczego narzucać, by córki mogły poznać różne religie świata.

Dzieci Kaczorowskiej nie miały chrztu. Gwiazda wyjaśnia
Agnieszka Kaczorowska (Licencjodawca, AKPA)

Niektórzy celebryci głośno mówią o tym, że nie chcą chrzcić swoich dzieci. Argumentują to na różne sposoby. Teraz wyszło na jaw, że chrztu dla swoich pociech nie przewiduje Agnieszka Kaczorowska. Opowiedziała o tym w rozmowie z Plejadą.

Uważam, to jest też od strony duchowej i energetycznej związanej z czakrami w naszym ciele potwierdzone, że sakramenty zamykają nasze czakry. Wierzę, że po co mamy coś zamykać, jak możemy coś otwierać - podkreśliła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile Agnieszka Kaczorowska wyda na wakacje? "Nie chcę się szczypać"

Gwiazda nie ukrywa, że nie jest związana z Kościołem. To oczywiście również wpłynęło na jej decyzję. Kaczorowska wyraźnie zaznaczyła, że nie zamierza ograniczać swoich pociech.

Nie jestem zamknięta na nic. Nie hejtuję żadnej wiary. Nie hejtuję instytucji też. Rozumiem, z czego pewne rzeczy wynikają i dlaczego powstały, po co. My jako ludzie mamy ogromną potrzebę, żeby znajdywać przestrzeń, w której możemy się zaopiekować niektórymi z tych naszych obszarów - kontynuowała.

Agnieszka Kaczorowska zwolniła nianię

Ostatnio głośno zrobiło się o tym, że Kaczorowska postanowiła rozstać się z nianią. Dlaczego zwolniła opiekunkę? Gwiazda o powodach mówiła w rozmowie z Plejadą.

Już zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. To trwało dwa miesiące. Początek to była taka zajawka. "Wow, jak ja nie muszę się niczym stresować". Bardzo to było uwalniające i fantastyczne uczucie, ale szybko się skończyło. Wyszła chęć naszej kontroli wszystkiego, co się dzieje, niepokoju - podkreślała popularna aktorka.

Z jej słów jasno wynika, że niania nie rozczarowała. Dla 30-latki bardzo ważna okazała się kwestia kontrolowania wszystkiego.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić