Dziwny strój gwiazdy TVP. Fanka: "Chyba komuś przydałby się okulista"

355

Izabella Krzan, która od niedawna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP, wrzuciła do sieci fotkę, na której pozuje w o kilka rozmiarów za dużym stroju. Okazało się, że to nie przypadek, a wszystko powiązane jest ze współpracą gwiazdy z dużą marką. Mimo tego niektórzy internauci nie mieli dystansu do zdjęcia gwiazdy i ostro ocenili dziwaczny strój. Przesadzili?

Dziwny strój gwiazdy TVP. Fanka: "Chyba komuś przydałby się okulista"
Izabella Krzan i jej dziwny strój... (AKPA)

Izabella Krzan, która szybko zdobyła ogromną popularność dzięki występom w TVP, ma prawie 250 tys. obserwujących fanów na Instagramie. Ostatnio opublikowała zdjęcie, które wywołało mieszane uczucia. Co jest tego powodem?

Gwiazda TVP we współpracy z Coca-colą zaprezentowała nową bluzę, na której widzimy logo wspomnianego giganta. Jak się okazuje, "Coca-cola Polska wspólnie z Local Heroes wypuściła drugi drop ubrań", tłumaczy Izabella Krzan.

Best summer ever?! Kiedy udany wieczór z przyjaciółmi kończysz nad ranem! A co jak co, w takich chwilach nie ma to jak oversizowa bluza na chłodne, sierpniowe poranki. Czy trochę przesadziłam z tym rozmiarem? Wszystko zgodnie z planem! - brzmi opis zdjęcia na Instagramie gwiazdy.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niektórzy fani gwiazdy TVP bezlitośni. A inni? Innym się podoba!

Fani byli bezlitośni w ocenie stroju, który wyraźnie im się nie spodobał.

Oj, za duża - napisała użytkowniczka sieci.
Okropność - dodaje gorzko ktoś inny.
Chyba komuś przydałby się okulista, jeśli uważa ten strój za "piękny" (nie mówiąc o osobie go noszącej), ale naprawdę - trzeba mieć sporo nierówności pod sufitem - napisał ostro fan.

Gwieździe oberwało także za to, że, zdaniem internautów, nie powinna podejmować współpracy z Coca-colą. Dlaczego?

Po co reklamować to świństwo! Tyle mówi się o zdrowym żywieniu! Nie wiem, jakie byly Twoje intencje, jak przyjęłaś propozycję reklamy - czytamy.

Warto dodać, że oprócz negatywnych komentarzy pojawiły się także te, które odnosiły się pozytywnie do samej gwiazdy, a także z dystansem i humorem oceniły strój. Pisano, że Izabella Krzan "wygląda bosko", a także, że gwiazda w tym stroju przypomina nieco "matrioszkę". Dodano też, że "ładnemu we wszystkim ładnie". A Wy? Co sądzicie o stroju Izabelli Krzan, gwiazdy TVP?

Bosko - czytamy.
Ładnemu we wszystkim ładnie - uważa fan.
Haha. "Matrioszka". Kocham to - napisała użytkowniczka Instagrama.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić