Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Edyta Górniak starła się z Rafalalą. Celebrytka zabrała głos

81
Podziel się:

Rafalala nagrała Edytę Górniak na dworcu PKP, gdy wraz z innymi osobami czekała na pociąg. Rafalala oskarżyła wokalistkę o transfobię, gdy zwróciła się do niej per pan. Celebrytka wyjaśniła całe zajście w rozmowie z serwisem Plejada.

Edyta Górniak starła się z Rafalalą. Celebrytka zabrała głos
Edyta Górniak starła się z Rafalalą. Celebrytka zabrała głos (AKPA)

Piosenkarka i gwiazda TVP zrezygnowała z podróży autem i postanowiła wybrać się do Zakopanego pociągiem. Kiedy czekała na Dworcu Centralnym w Warszawie dowiedziała się od fanów, że została nagrana przez Rafalalę.

To nie spodobało się diwie polskiej muzyki. Postanowiła podejść do Rafalali. Celebrytka nie wyłączyła wtedy kamery i do sieci trafiło nagranie z rozmową obydwu pań. "Jesteś bardzo niegrzeczny" - rozpoczęła Górniak. "Ale mówisz do kobiety transseksualnej w formie męskiej" - odpowiedziała Rafalala. Na to Górniak stwierdziła: "Wszystko mi jedno, mówię do człowieka" (więcej TUTAJ).

Po słowach Górniak zrobiło się spore zamieszanie. Piosenkarka w rozmowie z Plejadą odniosła się do całej sprawy i zabrała stanowisko w sprawie środowiska LGBT.

Od ponad 25 lat współpracuje z osobami z tzw. środowiska LGBT. Są to ludzie nadzwyczaj utalentowani i kreatywni. Z oczywistych względów, uwielbiam artystów (...) Podziały widzi ten, kto ma je w sobie. Wszelkie upodobania od religijnych, przez polityczne do seksualnych, są wyznaniem lub przekonaniem osobistym. Każdy, w równym stopniu, ma prawo do samego siebie - powiedziała.

Mocna dyskusja Górniak z Rafalalą

Górniak uważa również, że zachowanie Rafalali uderza w środowisko LGBT. Rafalala tłumaczyła się z kolei, że nagrała tłum, którego piosenkarka była po prostu częścią. Po całej akcji na Instagramie Górniak pojawiło się kilka zdjęć. Gwiazda chcąc nagłośnić sprawę postanowiła oznaczyć znane serwisy plotkarskie.

Jestem osobą, która zawsze będzie wnosić białą flagę, kiedy jest to możliwe. Jednak nie wyrażam zgody na żaden stopień agresji i tylko w tym zakresie tolerancji nie wykażę. Niezależnie od upodobań i różnic, wszystkich nas obowiązuje człowieczeństwo. To, że ktoś zmienił płeć, nie oznacza, że jest zwolniony z podstaw kultury osobistej - dodaje piosenkarka.

Rafalala jest jedną z bardziej kontrowersyjnych sylwetek polskiego show-biznesu. Znana transseksualistka to nie tylko bohaterka wielu skandali z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim artystką, blogerka i performerka.

Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(81)
Waleria355
6 miesięcy temu
Wszyscy co tak obrażacie Rafalale to widać co macie w głowach.Co byście zrobili jakby wasze dziecko było transeksualne.W waszych głowach są chore myśli i tylko potraficie obrażać czy nie jest wam wstyd. Tacy jak wy uczą młodych wspaniałej tolerancji do innych osób.
prof. socjopa...
6 miesięcy temu
'Rafa..', że co ..?!! Jest znamienne, że zwyrodnialcy i zboczeńcy mają wobec wszystkich postawę roszczeniową i są zwyczajnie ofensywnie agresywni w oczekiwaniu akceptacji i wręcz podziwu, adoracji. Taka postawa jest po prostu przypisana do tych plugawych dewiantów. Jest sprawą przerażającą fakt, że daje się przyzwolenie na swawole i całkowitą bezkarność dla plugawych dewiacji, normalni ludzie są przymuszani do bycia inercyjnym podmiotem w sytuacji konfrontacji z apodyktycznym, natarczywym i bezkompromisowym zboczeńcem.
Staruch
6 miesięcy temu
Rafa.. co? Wacek pod topór to wtedy będziesz Rafcia a na razie będziesz Rafcio I nie skoncz z prowokacjami bo jak mnie nakręcisz to dostaniesz w gębę i nie będę zwracał uwagi na makijaż
1975
6 miesięcy temu
Edzia ma swoje za uszami ale tu100% racji Nazwała go człowiekiem, to chyba największy komplement na na jaki mógł czy mogła liczyć A co do (formy) to nie wiadomo czy ta osoba za rok nie zmieni zdania
rasdwatszy
6 miesięcy temu
Co jest najważniejsze w seksie od tyłu? Być z tyłu...
Denim
6 miesięcy temu
Edyta Górniak - Jedyna artystka która powiedziała wam prawdę na temat pandemii - łyso?
Ciekawy
6 miesięcy temu
Czy Rafalala preferuje analala?
...
6 miesięcy temu
Edzia zaorała dosadną dyplomacją.
Lolo
6 miesięcy temu
Transformerka,czego?,raczej perwersomerka wszystkiego,tego czegoś nie da się w ogóle skomentować,lepiej całkiem ignorować to jedyne na co zasługują.
hmm...
6 miesięcy temu
nie ta, nie ten, więc zostaje to
Eufemistyczni...
6 miesięcy temu
mówiąc nie mam dobrego zdania o Górniak, ale tu bardzo ładnie odpowiedziała. Nie wiem kim jest to Rafalala i też bym nie wiedział jak się zwrócić. No bo skąd to wiedzieć? Odnosić się do wyglądu czy czucia danej osoby? A jak wygląd jest niejednoznaczny?
Edek
6 miesięcy temu
Anal jest super !
🤦🤦🤦
6 miesięcy temu
Rafalala ani on ,ani ona czyli to?
Marian
6 miesięcy temu
Trans powinni się zdecydowac (kiedy na emeryturę i do którego WC)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić