Edyta Górniak starła się z Rafalalą. Celebrytka zabrała głos

113

Rafalala nagrała Edytę Górniak na dworcu PKP, gdy wraz z innymi osobami czekała na pociąg. Rafalala oskarżyła wokalistkę o transfobię, gdy zwróciła się do niej per pan. Celebrytka wyjaśniła całe zajście w rozmowie z serwisem Plejada.

Edyta Górniak starła się z Rafalalą. Celebrytka zabrała głos
Edyta Górniak starła się z Rafalalą. Celebrytka zabrała głos (AKPA)

Piosenkarka i gwiazda TVP zrezygnowała z podróży autem i postanowiła wybrać się do Zakopanego pociągiem. Kiedy czekała na Dworcu Centralnym w Warszawie dowiedziała się od fanów, że została nagrana przez Rafalalę.

To nie spodobało się diwie polskiej muzyki. Postanowiła podejść do Rafalali. Celebrytka nie wyłączyła wtedy kamery i do sieci trafiło nagranie z rozmową obydwu pań. "Jesteś bardzo niegrzeczny" - rozpoczęła Górniak. "Ale mówisz do kobiety transseksualnej w formie męskiej" - odpowiedziała Rafalala. Na to Górniak stwierdziła: "Wszystko mi jedno, mówię do człowieka" (więcej TUTAJ).

Po słowach Górniak zrobiło się spore zamieszanie. Piosenkarka w rozmowie z Plejadą odniosła się do całej sprawy i zabrała stanowisko w sprawie środowiska LGBT.

Od ponad 25 lat współpracuje z osobami z tzw. środowiska LGBT. Są to ludzie nadzwyczaj utalentowani i kreatywni. Z oczywistych względów, uwielbiam artystów (...) Podziały widzi ten, kto ma je w sobie. Wszelkie upodobania od religijnych, przez polityczne do seksualnych, są wyznaniem lub przekonaniem osobistym. Każdy, w równym stopniu, ma prawo do samego siebie - powiedziała.

Mocna dyskusja Górniak z Rafalalą

Górniak uważa również, że zachowanie Rafalali uderza w środowisko LGBT. Rafalala tłumaczyła się z kolei, że nagrała tłum, którego piosenkarka była po prostu częścią. Po całej akcji na Instagramie Górniak pojawiło się kilka zdjęć. Gwiazda chcąc nagłośnić sprawę postanowiła oznaczyć znane serwisy plotkarskie.

Jestem osobą, która zawsze będzie wnosić białą flagę, kiedy jest to możliwe. Jednak nie wyrażam zgody na żaden stopień agresji i tylko w tym zakresie tolerancji nie wykażę. Niezależnie od upodobań i różnic, wszystkich nas obowiązuje człowieczeństwo. To, że ktoś zmienił płeć, nie oznacza, że jest zwolniony z podstaw kultury osobistej - dodaje piosenkarka.

Rafalala jest jedną z bardziej kontrowersyjnych sylwetek polskiego show-biznesu. Znana transseksualistka to nie tylko bohaterka wielu skandali z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim artystką, blogerka i performerka.

Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić