Afera z Górniak na dworcu w Warszawie. Nagranie trafiło do sieci

817

Edyta Górniak nagrana na dworcu PKP w Warszawie. Wideo wykonane przez celebrytkę Rafalalę trafiło do sieci. Doszło do ostrej wymiany zdań między piosenkarką i transseksualną kobietą.

Afera z Górniak na dworcu w Warszawie. Nagranie trafiło do sieci
Afera z Edytą Górniak i Rafalalą na dworcu PKP (Instagram, @sekretny_pamietnik_r)

Edyta Górniak została nagrana przez Rafalalę. Piosenkarka była widziana przez celebrytkę na dworcu PKP w Warszawie. Rafalala nagrała tłum, a przy okazji Górniak stojącą między innymi pasażerami.

To nie spodobało się diwie polskiej muzyki. Postanowiła podejść do Rafalali. Celebrytka nie wyłączyła wtedy kamery i do sieci trafiło nagranie z rozmową obydwu pań.

Górniak kontra Rafalala. Ostra wymiana zdań

Edyta Górniak powiedziała: "Jesteś bardzo niegrzeczny". Usłyszała odpowiedź: "Ale mówisz do kobiety transseksualnej w formie męskiej". Na to Górniak stwierdziła: "Wszystko mi jedno, mówię do człowieka".

"Obrażasz mnie, obrałaś tę samą drogę" - mówi Rafalala. Piosenkarka, która stwierdziła, że nie chce się kłócić, w końcu powiedziała: "Dobrze, pokłóćmy się. Kto kogo bardziej obraził?". Odniosła się do nagrania i rzekomych słów transseksualnej kobiety na temat Górniak.

Rafalala miała nazwać ją "ku**ą" i "szmatą", jak pisze "Jastrząb Post". Nagrania nie ma jednak w sieci, być może zostało przez celebrytkę usunięte. W dalszej części wideo, które obiegło sieć, Rafalala mówi do Górniak: "Ja nagrałam tu mnóstwo ludzi dookoła". Na to diwa odpowiada:

Naprawdę? Ale widzisz, ja mam przyjaciół, którzy powiedzieli mi, kto to zrobił.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jako następny krok, Edyta Górniak postanowiła odpowiedzieć na materiały opublikowane przez Rafalalę. Wysłała jej prywatną wiadomość pisząc:

Szukasz tolerancji, to bądź przykładem dla innych. Słabe to było.

Górniak wzywa media do reakcji

Następnie na Instagramie Górniak pojawiło się kilka zdjęć. Gwiazda chcąc nagłośnić sprawę postanowiła oznaczyć znane serwisy plotkarskie takie jak "Pudelek", "Fakt", "Super Express" i "Jastrząb Post". Zrobiła to z dopiskiem:

To dość ciekawy przypadek. Gay community z zasady mają klasę, wrażliwość i intelekt. Wiem, bo znam i kocham wielu - czytamy uderzające w Rafalalę słowa gwiazdy.

Transseksualna kobieta odpowiedziała, publikując screenshoty artykułów i wiadomości jakie dostała od fanów Edyty Górniak, ale też jej przeciwników. Treść artykułów na portalach określiła jako kłamstwo, a po wszystkim zablokowała swój profil, i zwróciła się do Górniak:

Edyto, twój pociąg już dawno odjechał. Pisząc pociąg mam na myśli kulturę i szacunek do drugiego człowieka.
Zobacz także: Rafalala dzieli się kolejnym tajemniczym nagraniem. Jaki aktor ją odwiedził?
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić