Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Edyta Górnik chce zakończyć konflikt z Dodą. Tak zareagowała Rabczewska

3
Podziel się

Edyta Górniak uznała, że to najwyższy czas na zakończenie konfliktu z Dodą. Chciałaby się z nią pogodzić, a nawet wesprzeć podczas rozwodu. Jak zareagowała na to Dorota Rabczewska?

Edyta Górnik chce zakończyć konflikt z Dodą. Tak zareagowała Rabczewska
Edyta Górniak i Doda (akpa)
bELbOcJh

Konflikt Edyty Górniak i Dody trwa od wielu lat. W przeszłości ta pierwsza wielokrotnie dokuczała Dorocie Rabczewskiej, która nie pozostawała jej dłużna.

Na zakończenie konfliktu nic nie wskazywało. Tym bardziej że, gdy w 2019 roku Doda zaprosiła Górniak do udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", ta odmówiła współpracy.

bELbOcJj
Jest w Polsce znana jako osoba, która obraziła najwięcej osób w show-biznesie. Jest od wielu lat znana głównie z nieżyczliwości - mówiła wtedy Górniak o Dodzie.

Edyta Górniak zmienia podejście do Dody?

Kiedy Edyta Górniak dowiedziała się o rozwodzie Dody z Emilem Stępniem, to postanowiła ją wesprzeć. "Przytulam ją" - napisała na Instagramie.

Wiecie, to jest trochę tak, że każdy, kto przeszedł rozwód, wie, że to jest bardzo ciężki kamień. Ten ostatni czas zweryfikował bardzo wiele relacji i gdy usłyszałam, że ją też spotkał proces rozpadu rodziny, to to jest po prostu bardzo przykre. Tak po człowieczemu napisałam ten komentarz na Instagramie. Nawet nie u niej, bo ja nie widzę jej konta. Ona chyba mnie zablokowała kiedyś. Albo ja ją. No, nie ma znaczenia. To nie o to chodzi. Chodzi o to, że dzisiaj musimy się wspierać. To jest ostatni moment na człowieczeństwo - powiedziała Górniak w rozmowie z "Super Expressem".
bELbOcJp

A co na to Doda? "Niech mnie odblokuje na Instagramie, żebym mogła podziękować jej za wsparcie osobiście, a nie na łamach gazety" — skwitowała cytowana przez "SE".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELbOcJK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Emigrant
2 miesiące temu
Od czasu kiedy pani górniak ( celowo z małej litery) zaśpiawała polski hymn w Seulu, każdy Polak wie co sądzić o poziomie jej inteligencjii. Szanujący się portal internetowy nie powinien fytować tej pani.
MOBBY DICK
2 miesiące temu
NIECH OBIE WYBIORĄ SIĘ NA SPACER PRZEZ SYBERIĘ. JEDNA NA WSCHÓD, A DRUGA NA ZACHÓD, PRZEZ KANADĘ. MOŻE SPOTKAJĄ SIĘ GDZIEŚ W OKOLICY MORZA BERINGA: NA KAMCZATCE, ALASCE. I MOGĄ JUZ TAM POZOSTAĆ.
Goga
2 miesiące temu
Doda ma klasę.
bELbOcJL
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić