Egurrola o zarobkach w TVP. "Nic tam się nie trzyma kupy"

5

Agustin Egurrola niedawno zaczął pracę jako juror w programie TVP "You Can Dance - Nowa generacja". W rozmowie z jednym z portali plotkarskich zdradził, jak wyglądają zarobki w telewizji publicznej. Nie brzmi to zbyt optymistycznie.

Egurrola o zarobkach w TVP. "Nic tam się nie trzyma kupy"
Agustin Egurrola (AKPA)

Agustin Egurrola to jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy i choreografów w Polsce. Jego kariera nabrała tempa w 2005 roku, kiedy został jurorem hitowego programu TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz". Egurrola oceniał wyczyny uczestników tego show przez sześć lat, by następnie zasiąść za panelem jurorskim programu "Mam talent!", emitowanym przez tę samą stację.

Nie tak dawno, bo w 2021 roku, tancerz dokonał transferu między stacjami i przeniósł się do Telewizji Polskiej. Najpierw został jurorem trzeciej edycji programu TVP2 "Dance Dance Dance", a niedługo później objął funkcję przewodniczącego jury nowego programu TVP "You Can Dance - Nowa generacja".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Ohme doradza Filipowi Chajzerowi?

Wraz z przejściem Egurroli to telewizji publicznej w mediach zaczęły pojawiać się plotki o jego rzekomo wysokim wynagrodzeniu, które podobno ma przewyższać zarobki pozostałych jurorów tanecznego programu. Tę kwestię w niedawnej rozmowie z celebrytą poruszył dziennikarz portalu "Pomponik". Tancerz stanowczo zaprzeczył krążącym od pewnego czasu pogłoskom.

To są bzdury, ale nie ma co w ogóle tego komentować. Nic tam [w newsie o zarobkach - przyp. red.] się nie trzyma kupy. Nie ma w tym odrobiny prawdy - powiedział celebryta.

Egurrola przyznał ponadto, że angażuje się w programy telewizyjne z pasji, a nie dla pieniędzy. - To jest dla mnie ogromna satysfakcja jako choreografa i człowieka, który kocha taniec - stwierdził w rozmowie z "Pomponikiem". 54-latek zdradził, że na godne życie zarabia przy innych projektach.

Jak to powiedział kiedyś klasyk, w telewizji się nie zarabia. Zarabia się na telewizji. Nie zarabiam w telewizji. Staram się tworzyć tak swoją drogę zawodową, żeby zarabiać pieniądze gdzie indziej - dodał tancerz.
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić